Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
toczan

Wymiana waluty przy A4?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kokosz
W dniu 8.10.2018 o 23:59, Gość onufry napisał:

Może znacie tę platformę- Gieldawalut.com? Słyszałem że teraz u nich bardzo się opłaca kupować EUR, obniżają koszty na początek i później też o 20% na stałe  w programie oszczędnościowym. Po nowym roku wyjeżdżam za granice na dłużej, więc na pewno będę korzystał przewalutowania i przed wyjazdem i za granicą aby realizować przelewy do Polski. Oby utrzymała się ta promocja:)

Korzystam z usług platformy od niedawna- ten rabat jest cały czas, także warto:) Powiem Ci że transakcje, przynajmniej te po kursie platformy są mega szybkie, przelewy z gieldawalut.com też. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.10.2018 o 23:59, Gość onufry napisał:

Może znacie tę platformę- Gieldawalut.com? Słyszałem że teraz u nich bardzo się opłaca kupować EUR, obniżają koszty na początek i później też o 20% na stałe  w programie oszczędnościowym. Po nowym roku wyjeżdżam za granice na dłużej, więc na pewno będę korzystał przewalutowania i przed wyjazdem i za granicą aby realizować przelewy do Polski. Oby utrzymała się ta promocja:)

Ja też wolę e-kantory, zresztą nie jeżdżę byt często trasą A4. Większość czasu spędzam ostatnio w firmie i dlatego wymiana waluty przez Internet jest dla mnie najwygodniejsza. Jednocześnie zauważyłem że najtańsza, zerknijcie na cenni Amronet przykładowo, raczej stacjonarne kantory tak korzystnych kursów nie oferują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×