Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
toczan

Wymiana waluty przy A4?

Recommended Posts

Guest Kokosz
W dniu 8.10.2018 o 23:59, Gość onufry napisał:

Może znacie tę platformę- Gieldawalut.com? Słyszałem że teraz u nich bardzo się opłaca kupować EUR, obniżają koszty na początek i później też o 20% na stałe  w programie oszczędnościowym. Po nowym roku wyjeżdżam za granice na dłużej, więc na pewno będę korzystał przewalutowania i przed wyjazdem i za granicą aby realizować przelewy do Polski. Oby utrzymała się ta promocja:)

Korzystam z usług platformy od niedawna- ten rabat jest cały czas, także warto:) Powiem Ci że transakcje, przynajmniej te po kursie platformy są mega szybkie, przelewy z gieldawalut.com też. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 8.10.2018 o 23:59, Gość onufry napisał:

Może znacie tę platformę- Gieldawalut.com? Słyszałem że teraz u nich bardzo się opłaca kupować EUR, obniżają koszty na początek i później też o 20% na stałe  w programie oszczędnościowym. Po nowym roku wyjeżdżam za granice na dłużej, więc na pewno będę korzystał przewalutowania i przed wyjazdem i za granicą aby realizować przelewy do Polski. Oby utrzymała się ta promocja:)

Ja też wolę e-kantory, zresztą nie jeżdżę byt często trasą A4. Większość czasu spędzam ostatnio w firmie i dlatego wymiana waluty przez Internet jest dla mnie najwygodniejsza. Jednocześnie zauważyłem że najtańsza, zerknijcie na cenni Amronet przykładowo, raczej stacjonarne kantory tak korzystnych kursów nie oferują.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×