Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Beata

Szukam pomocy żeby wyjść z długu mam 60 tys

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beata

Witam potrzebuje pomocy mam 60 tys długu chce poslacac inne zobowiązania i mieć jedną ratę . Mam dochód niemiecki . Pozdrawiam Beata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje pomocy mam 60 tys długu chce poslacac inne zobowiązania i mieć jedną ratę . Mam dochód niemiecki . Pozdrawiam Beata

A może Pani rozpisać długi jakie to są banki,chwilówki, itd jaki jest dochód i czy wpływa na konto potrzeba więcej informacji ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.  Przychodzę z pomocą ludziom którzy poszukują pracy lub nie mają zadawalających zarobków. Praca jest wykonywana samodzielnie przez internet. Nie musisz mieć znajomości komputera. Przygotowałem poradnik napisany prostym językiem dla przysłowiowego Janusza. W poradniku zawarte podstawowe informacje jak krok po kroku zarobić pierwsze legalne pieniądze przez internet. Koszt poradnika jest w stanie zwrócić się już pierwszego dnia, a wiedza w nim zawarta jest bezcenna. Osobiście zaczynałem bez jakiejkolwiek wiedzy. W krótkim czasie zarobiłem 70tys złotych więc postanowiłem sie podzielić tą wiedzą w formie poradnika. Zachęcam do kontaktu mail poradnik.sklep@wp.pl  tyle jestem w stanie pomóc

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×