Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Beata

Szukam pomocy żeby wyjść z długu mam 60 tys

Recommended Posts

Guest Beata

Witam potrzebuje pomocy mam 60 tys długu chce poslacac inne zobowiązania i mieć jedną ratę . Mam dochód niemiecki . Pozdrawiam Beata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam potrzebuje pomocy mam 60 tys długu chce poslacac inne zobowiązania i mieć jedną ratę . Mam dochód niemiecki . Pozdrawiam Beata

A może Pani rozpisać długi jakie to są banki,chwilówki, itd jaki jest dochód i czy wpływa na konto potrzeba więcej informacji ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.  Przychodzę z pomocą ludziom którzy poszukują pracy lub nie mają zadawalających zarobków. Praca jest wykonywana samodzielnie przez internet. Nie musisz mieć znajomości komputera. Przygotowałem poradnik napisany prostym językiem dla przysłowiowego Janusza. W poradniku zawarte podstawowe informacje jak krok po kroku zarobić pierwsze legalne pieniądze przez internet. Koszt poradnika jest w stanie zwrócić się już pierwszego dnia, a wiedza w nim zawarta jest bezcenna. Osobiście zaczynałem bez jakiejkolwiek wiedzy. W krótkim czasie zarobiłem 70tys złotych więc postanowiłem sie podzielić tą wiedzą w formie poradnika. Zachęcam do kontaktu mail poradnik.sklep@wp.pl  tyle jestem w stanie pomóc

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Beato, najlepszym rozwiązaniem może być konsolidacja długów, czyli połączenie wszystkich zobowiązań w jeden kredyt z jedną ratą. Skontaktuj się z bankiem lub instytucją finansową oferującą kredyty konsolidacyjne i przedstaw swoją sytuację oraz niemiecki dochód, co może zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie korzystnej oferty. Warto także rozważyć konsultację z doradcą finansowym, aby znaleźć najdogodniejsze rozwiązanie.

___________________________________

najlepszej jakości produkty pszczele

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×