Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Ania

Praca

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ania

Dzień dobry, jestem kobieta w początkowej fazie ciąży. Bardzo potrzebuje pomocy czyli pracy. Szukam dobrego człowieka, który mógłby mnie zatrudnić. Nie oczekuje żadnych pieniędzy, wręcz przeciwnie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jestes w ciazy, to moze zainteresuje Cie praca w domu to mozesz dolaczyc do jakiegos programu partnerskiego, ktory jest na portalu MyLead.pl - po darmowej rejestracji otrzymasz przydzial swojej porcji reklam, ktore umiescisz na swoim blogu czy swojej stronie internetowej. Jest to naprawde dobra opcja na prace w domu czy wlasnie w ciazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałaś z jakiego miasta jesteś Jeśli nie napiszesz to w jaki sposob możemy Ci pomóc? Szukasz tak poza tym pracy na pełen etat czy na część etatu? Nie wiem czy ktos Cię zatrudni w ciązy na cały etat, ale jest wiele mozliwości dorobienia sobie dodatkowo:

pisanie artykułów

opieka nad dziećmi

 

jeśli masz wiele kolezanek proponowałabym spróbować swych sił jako konsultantka: https://ladies-club.pl/ - tutaj mozna zapisać się do Oriflame. Jeśli nie wyjdzie to zawsze będziesz mogła kupować kosmetyki o wiele taniej dla siebie samej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poszukuje prywatnej pożyczki jestem zadłużone mam ciężka sytuacje jestem natka niepełnosprawnego dziecka proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, jeśli będziesz pracować jako sprzedawca, albo będziesz miała pracę gdzie będziesz miała klientów to od siebie polecam ciekawy poradnik który pomoże ci jak radzić sobie z trudnym klientem- http://www.pou.pl/jak-radzic-sobie-z-trudnym-klientem/ . Mi ten artykuł bardzo pomógł i wiele zrozumiałam. teraz wiem jak postepować w trudnych sytuacjach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie różne oferty pracy w Lublinie - również z Urzędu Pracy . Na pewno fajne jest to, że przy każdej ofercie podane jest wynagrodzenie, dzięki czemu można eliminować propozycje, które nam nie odpowiadają. Jest tam wiele różnych ofert na różne stanowiska. Te, które nas interesują można bez problemu wyszukać i zobaczyć czy nam stawka miesięczna czy godzinna odpowiada czy też nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rynek ubezpieczeń staje się coraz bardziej popularny https://www.pulshr.pl/employer-branding/metlife-startuje-z-kampania-rekrutacyjna,67838.html warto zapoznać się z warunkami takiej rekrutacji i wymogami jakie musi spełniać dobry doradca. Praca ta polega przede wszystkim na edukowaniu i uświadamianiu ludzi o określonych zagrożeniach, które mogą spotkać każdego z nas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×