Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość DominikaGawron

polisolokaty Uważajcie !!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DominikaGawron

Miałam ogromny problem bo zaufałam osobom którym nie powinnam niestety. Naszczęście z polecenia kolezanki trafiłam na Pana Jakuba z kancelarii LEX . Z ich pomocą udało mi się odzyskać pieniądze i mogę już spać spokojnie .Podaje namiar do niego dla zainteresowanych tel : 531 613 226. Najlepiej radze Wam wystrzegajcie się tego a jesli już Was to spotkało i macie taki sam problem jak my kontaktujcie się z jakimś dobrym prawnikiem to jedyne rozsądne rozwiązanie .
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturMielczarek

Temat polisolokat jest mi dobrze znany, niestety. Zostałam oszukana ale nie poddałam się i walczyłam o swoje. Bardzo pomocna okazała się Kancelaria Invictus. Dzięki nim udało mi się odzyskać stracone pieniądze. Warto zadzwonić i zapytać o więcej szczegółów. Kontakt do nich www.kancelariainvictus.pl . Jeśli też jesteście poszkodowani warto się z nimi skontaktować
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×