Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość hitka

loreal maska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hitka

Jak zwykle o tej porze roku mam problem z cerą, jest zupełnie bez blasku i w dodatku zmęczona i chyba nawet przesuszona w niektórych miejscach bo zauważyłam że się łuszczy. Możecie polecić jakąś dobrą maskę do cery mieszanej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam Twój ból, bo miałam to samo miesiąc temu :P Ja sobie strzeliłam tą maseczkę http://lorealparis.pl/pielegnacja-skory/oczysczenie-twarzy/czysta-glinka/maska-zluszczajoco-wygladzajaca.aspx no i jest już znacznie lepiej. Jak na stosowanie kilka razy, to efekt niezły. Nie zamierzam poprzestawać i jeszcze chcę znależć jakiś fajny krem nawilżający i będę w pełni zadowolona :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię kosmetyki marki Loreal. Ostatnio fryzjera poleciła mi wypróbowanie serii kosmetyków profesjonalnych Loreal, ceny są wyższe, ale produkty skuteczniejsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypróbuj sobie maseczki z węglem albo z glinki https://tagomago.pl/pages/maseczki-do-twarzy , moim zdaniem najlepiej oczyszczają skórę. W dodatku cera przez długi czas jest bardzo gładka, jak skóra dziecka. Ta z glinki dodatkowo jeszcze delikatnie złuszcza naskórek, więc ma trochę właściwości jak peeling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, dziwne miejsce do zadawania tego typu pytań ale z loreala w sumie nie znajdziesz masek o dobrym składzie. 

Kiedyś używałam tej z linii absolut repair i sobie chwaliłam ale ma sporo silikonów.

Teraz bardziej bym Ci poleciła np tańsze ale lepsze odżywki z Alterry albo np z EcoLab :)

mają ładne składy i fajnie działają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam ostatnio peeling bardzo fajny, ładny zapach, w miarę delikatna konsystencja i łagodne działanie, ale moja cera chyba nie toleruje wszelkiego rodzaju peelingów, bo zawsze jak jakiś wprowadzę do użytku kończy się mega podrażnieniem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy problemach z cerą dobrze sprawdza się odpowiednio dobrana baza pod makijaż. Baza pod makijaż to kosmetyk szalenie pomocny do wykonania starannego makijażu, który przetrwa cały dzień. Jeśli do tej pory narzekałaś, że podkłady za szybko ścierają się z twarzy i niedokładnie ukrywają niedoskonałości, koniecznie powinnaś wzbogacić swoją kosmetyczkę w bazę pod makijaż. Co powinnaś wiedzieć przed zakupem dobrej bazy pod makijaż? Przede wszystkim to kosmetyk, który doskonale tuszuje wszelkie niedoskonałości. Szczególnie silikonowe bazy pod makijaż, które niemal przykrywają twarz drobną delikatną powłoką, idealnie wypełniając wszelkie nierówności. Twarz staje się aksamitna, delikatna, wygląda zdecydowanie lepiej. Dodatkowo zajrzyj też na stronę http://www.ezebra.pl/Najlepsza-baza-pod-makijaz-sprawdz-nasz-ranking-blog-pol-1494852622.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię takiego rodzaju maski często kupuje je w sklepie Puderek. Tam można znależć różnorodne wysokie jakości kosmetyki pielęgnacyjne oraz do makijażu, jak również wszelkie akcesoria. Ja nawet znalazłam tam różne modele kępki rzęs, chyba sobie kupie takie jak te https://puderek.com.pl/rzesy-i-kepki/881-ardell-kepki-sztucznych-rzes-medium-individuals-natural-black-bez-wezelkow.html . Z pewnością taki model jak ten podkreśli moje oczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast testować kolejne kremy, maseczki czy inne mało dające kosmetyki, zdecydujesz się na coś takiego jak mezoterapia igłowa w klinice medycyny estetycznej Novoderm? To zabieg, który w dużej mierze odżywia skórę, nadaje jej blasku, a także odmładza i wygładza drobne niedoskonałości. Na pewno pomoże na Twoje problemy. I pamiętaj, tam pracują wyłącznie lekarze tacy jak Krzysztof Teysler. Wiedzą, jak uleczyć i ciało i duszę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej maski o której piszesz ja nie używałam jeszcze ale znajoma mi teraz poleciła tutaj https://eveline.pl/cialo/rodzaj/peelingi-do-ciala peelingi fajne do ciała. Zamówię je na próbę bo muszę zmienić ten który teraz mam, mam od niego uczulenie i wysusza mi skórę. A wy jakich używacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wybrać taki preparat, który ma wszechstronne działanie i pomaga pozbyć się wielu problemów. Czytałam, że wiórki mydlane Betula tar od Aurumaris usuwają trądzik i bliny powstałe przez niego. Dodatkowo wyrównuje koloryt twarzy i zmniejsza zmarszczki. Ma też działanie dezynfekujące. Warto samemu to sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×