Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość lemer

Biuro rachunkowe Jelenia Góra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lemer

Co myślicie o biurach rachunkowych w kontekście małej firmy. Z czyich usług korzystacie, jakie macie doświadczenia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozytywne. Początkowo zastanawiałam się czy nie skorzystac z usług internetowgo biura rachunkowego jednak znajoma mi osoba odradziła mi to rozwiązanie. Jestem z Twojego miasta oraz korzysta z usług pani Krzywickiej:

http://www.krzywickabiuro.pl/

 

konkretne biuro z bardzo dużym doświadczeniem. Moze jest i trochę drożej , ale zawsze mozna liczyć na poradę w zakresie finansów czy podatków Tak wiec jestem osobiście bardzo zadowolona

 

Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z usługi księgowości i usług podatkowych oferowanych przez  https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/accounting-tax/tmf-internationalxpense/. Pomogli mi oni zoptymalizować koszty i finanse w firmie, usprawnić i uprościć system rozliczeń za delegację. Do tego prowadzą całą moją księgowość i pomagają w wypełnianiu deklaracji podatkowych. Do tego charakteryzują się znajomością prawa polskiego jak i zagranicznego. Co mam zamiar wykorzystać gdy będę wchodził z moimi usługami na rynek  Niemiecki i Francuski. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optymalizację oferuje chyba większość biur. Tax care w każdym razie ma. Dodatkowo mają też darmowy live chat prawny, bazę dokumentów online i ciekawe pakiety np. prawny, medyczny czy kurierski, które można sobie w dobrej cenie dobrać do abonamentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy korzysta z usług firmy tax experts, która oferuje tanią księgowość dla małych firm, doradztwo podatkowe i biznesowe.

Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą zamieszczoną na stronie internetowej, bowiem to nic nie kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×