Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Adams

Ulubione rankingi lokat bankowych

Recommended Posts

Heja Wszystkim !

 

Jakie macie ulubione rankingi lokat ? Myślę, ze prawie każdy z nich korzysta bo przeczesywanie ofert wielu banków to katorga, wiec powinniście mieć dużo spostrzeżeń, które porównanie jest warte polecenia.

 

Moje ulubione rankingi lokat terminowych To:

 

  1. Lokaty najlepsze z najlepszych: http://rekinfinansow.pl/najlepsza-lokata/
  2. Tabela lokat z 12 banków: http://rekinfinansow.pl/lokaty-bankowe/
  3. Oprocentowanie wyróżniających się lokat: http://wiedzainfo.pl/oprocentowanie-lokat/
  4. ABC lokat - czy warto inwestować, zalety i wady: http://lokatybankowe.esy.es/
  5. BFG - gwarancja lokat bankowych w bankach: https://www.nbportal.pl/wiedza/artykuly/pieniadz/co_nam_gwarantuje_bankowy_fundusz_gwarancyjny

Mam nadzieję, że pomogłem Wam troszkę. Czekam na wasze rozbudowane komentarze odnośnie porównań depozytów temrinowych oraz tego co oferują np. SKOKI lub banki spółdzielcze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za zestawienia. Na pewno sie przydadzą. Szczególnie teraz kiedy naprawdę trudno jest znależć jakąś sensowną lokatę.....

 

Ze swojej strony dam jeszcze tutaj link do artykułu o tym jakie sa najkorzystniejsze sposoby oszczędzania na dzień dzisiejszy:

http://twojadrogasukcesu.pl/sposoby-na-oszczedzanie/

 

Warto jest zdywersyfikować oszczędności. I nie odkładać wszystkiego na lokacie. Tylko na koncie oszczędnościowym, w złocie czy w funduszach inwestycyjnych. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Aleksander62

Jaką lokatę warto wybrać?

Na to pytanie musisz sobie sam udzielić odpowiedzi, ponieważ wybór odpowiedniej lokaty jest uwarunkowany przede wszystkim Twoimi indywidualnymi potrzebami i wytyczonymi celami oszczędzania.

Jeżeli odkładasz środki na określony cel, wybierz najlepszą lokatę o odpowiednim okresie trwania. Przejdź do jednego z powyższych rankingów i rozważ założenie jednego z depozytów znajdujących się na szczycie danej listy.

Jeżeli natomiast chcesz uczynić z oszczędzania swój nawyk lub po prostu efektywnie wybierać lokaty bankowe, to zapoznaj się z aktualną sytuacją na rynku bankowym.

Mając taką wiedzę łatwiej Ci będzie podejmować efektywne decyzje oszczędnościowe. Dla przykładu w dobie aktualnie niskich stóp procentowych dobrym pomysłem jest poszukiwanie okazji na rynku lokat.

Jeżeli np. planujesz założyć lokatę krótkoterminową lub kwartalną, zwróć uwagę na oferty skierowane do nowych klientów banku - niektóre z tych depozytów oferują całkiem wysokie oprocentowanie, dochodzące do 4,0% w skali roku (co przy obecnym poziomie stóp procentowych stanowi atrakcyjną ofertę). Jeżeli chcesz ulokować wyższą kwotę (powyżej 50 000 zł), to także możesz liczyć na znaczny zysk - w naszym rankingu lokat znajdziesz także depozyty skierowane do zamożniejszej grupy klientów. Okazji do oszczędzania wciąż więc nie brakuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukasz najlepszych i najbardziej satysfakcjonujących ofert. Dla ułatwienia jest ta strona 
https://weronika14.oferty-kredytowe.pl/
dzięki której wszystko masz w jednym miejscu.

W ofercie są konta osobiste,firmowe lub kredyty,pożyczki na różne cele od chwilówek przez samochodowe, leasing, hipoteczne, konsolidacyjne i inne.

Wejdź, zobacz, porównaj a może cię coś zainteresuje.

https://weronika14.oferty-kredytowe.pl/
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×