Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
oszczednoscionline

250 zł premii za przeniesienie konta

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszeliście o nowej promocji Credit Agricole? Bank chce zapłacić nam 250 zł jeśli przeniesiemy do nich konto i zapewnimy na nim wpływy przez 3 miesiące. Dodatkowo załatwi za nas wszystkie formalności związane z przeniesieniem, my musimy tylko wypełnić wniosek. Ale to jeszcze nie wszystko. Credit Agricole zapewnia konto z gwarancją satysfakcji, więc dla klientów, którzy nie są zadowoleni ze świadczonych przez bank usług przewidziane jest dodatkowe 100 zł za ucieczkę. Tak pokręconej promocji jeszcze nie było. Myślicie, że bank zyska dzięki temu więcej klientów?

 

Promocję opisałem szczegółowo na moim blogu na który gorąco zapraszam -> oszczednoscionline.pl/250-zl-premii-za-przeniesienie-konta-z-gwarancja-satysfakcji-od-credit-agricole

 

Pozdrawiam, Kuba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy nie słyszałem o tej promocji. Jestem ciekawy jak wygląda regulamin i jak w rzeczywistości wyglada 100zł za ucieczkę (niektórzy mogliby to chcieć wykorzystać). Tak w ogóle, to tani czy drogi bank?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×