Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Guest kamila

Ekspres Kasa opinie

Recommended Posts

Guest kamila

myślę o pożyczce w Ekspres Kasie, czy ktoś brał u nich pożyczkę?potrzebuję jakiś opinii...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Sylvia

Brała tą pierwszą darmową na potrzeby testu do artykułu z opinią o Ekspres Kasa
O Ekspres Kasa mogę powiedzieć, tyle, że jak spłacisz w terminie to jest rzeczywiście za darmo, a poza promocją już nie polecam w ogóle takich pożyczek, tak samo jak ktoś miewa problemy ze spłatą, bo potem jest drogo jak to przy chwilówkach.

Jednak jest jeszcze jedne bardzo ważny szczegół - Ekspres Kasa podobnie jaki np. KasaTAk należy do Ferratum Bank, który ma jeszcze do tego pośredników jak Ofin. Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z jakiejkolwiek pożyczki w Ferrtum Bank obojętnie pod jaką marką, to nie możesz wziąć w promocji za darmo kolejny raz nawet w innej platformie. Tzn. pewnie się da, ale naliczą Ci opłaty jak za normalną, a te nie są małe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Arek

Gdzie można znależć obiektywne opinie o tego typu firmach, bo na forach to mi się wydaje, że piszą też przedstawiciele danych firm budując dobry pi-ar

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest joanna89

szczerze polecam ci inna firmę a mianowicie KREDYT OK, można umówić się z doradcą na godzinę lub zwyczajnie podejść do oddziału. mi babeczka zrobiła konsolidację dwóch pożyczek pozabankowych i w końcu się pozbyłam tych nieszczęsnych chwilówek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pandémie de coronavirus dans le monde - quelle est la prochaine étape pour l'économie polonaise?

 

 

salut citoyen je vous offre des fonds d'investissement pour des prêts privés entre particuliers en cas de pandémie si vous avez besoin d'un prêt pour payer des dettes ou autre choisi; nous sommes à votre disposition si vous êtes intéressé par un prêt, contactez mon montant du prêt: .....? maturité: .....? Whatsaps: rappelez-vous que vous êtesune banque crédible et légitime n'utilise ce canal. olgaelena0001@gmail.com merci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×