Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
qpl1@wp.pl

potrzebuje pomocy :-(

Recommended Posts

Witam ,

Bardzo długo zastanawiałem się co robić nigdy nie prosiłem nikogo o pomoc, lecz postanowiłem że teraz spróbuje -mój problem jest jeden zadłużyłem się w banku na 70.000 zł rata kredytu 940 zł przerosła mnie bardzo, wiem że jest to moja wina ale chciałem normalnie żyć - wychowywali mnie dziadkowie kiedy miałem 16 lat oboje zmarli , zostałem w domu z wujami którymi nie dokońca się dogadywałem , więc się wyprowadziłem  i wtedy wziąłem pierwszy kredyt na studia potem doszły karty kredytowe , w pewnym momencie nie dawałem rady więc zrobiłem konsolidacje -niestety konsolidacja ciągnęła konsolidacje i aż do tego momentu kiedy to mnie przerosło. Jestem w stanie spłącać spokojnie to zadłuzenie 500 zł miesięcznie moge też odpracować . Jeżeli jest ktoś chętny kto pomógłby mi prosze o kontakt.

Proszę mnie nie hejtować

bank Credit Agricole 

02 1940 1076 5834 8479 0000 0000

Znajomy mi opowiadał o firmie www.vertusfinanse.pl, z której pomocy też korzystał. Możesz tam wziąć zarówno kredyt, jak i skorzystać z możliwości oddłużenia. Spróbować się z nimi skontaktować może by było warto. :)

Sytuacja nie do pozazdroszczenia i teraz dwie kwestie, albo bierzesz kredyt konsolidacyjny, w którym rata będzie niższa, a jeśli w banku nie da rady to jest też opcja w parabankach z pożyczką dla zadłuzonych, ofert jest naprawdę dużo - http://www.terve.pl/pozyczki/pozyczka-dla-zadluzonych i jak przejrzysz oferty to zobaczycie, że oprocentowanie jest naprawdę bardzo zbliżone do bankowego. W każdym razie powodzenia, dlatego unikam zadłużania bo dość szybko można wpaść w pętle zadłużenia.

Zerknij sobie tutaj:

http://www.forum-kredytowe.pl/tagi/petla-zadluzenia.html

Na fourm jest sporo tematów o pętli zadłużenia. Nie wiem czy Cię to pocieszy ale jest wiele osób, które mają takie problemy, Nie Ty jeden zmagasz się z długami. Jestem zdania,że zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji. Czy to kredyt konsolidacyjny czy też upadłośc konsumencka.

Nie należy się tylko zalamywać ani tym bardziej brać kolejnych kredytów. Za to skontaktować z doradcą oraz z bankiem. I probować znależć rozwiazanie. 

Nie bierzcie żadnych kredytów na studia! jak nie macie pracy to nawet o tym nie myślcie. Jako student biorę udział w programie partnerskim Profi Credit, bo z nimi można zarobić prawdziwe pieniądze przez internet. Jeśli nie macie możliwości brania pożyczki to ten program jest właśnie dla Was , bo od każdej sprzedanej pożyczki dostajesz 2%. 

proponowanie kolejnego kredytu, a co gorsza pożyczki pozabankowej, jak to czyni facet od terve jest chyba najgłupszym rozwiązaniem w Twojej sytuacji. proponowałabym zgłosić się do banku, w którym jest zadłużenie z prośbą o restrukturyzację kredytu, czyli ustalenie nowych zasad spłat (zmniejszenie wysokości rat i tym samym wydłużenie okresu kredytowania). kolejne kredyty i pożyczki to nowe koszty i kolejne obciążenie.  

Bezpłatna pomoc dla osób zadłużonych:
- otrzymałeś/aś nakaz zapłaty, wyrok lub pozew o zapłatę i nie wiesz jak się bronić?
- w Twojej skrzynce pocztowej pojawił się list od komornika?
- nęka Cię firma windykacyjna?

Zadzwoń lub napisz do nas!
- 514-547-991
lub wiadomość prywatna

Porady z zakresu wychodzenia z pętli kredytowej i ogólnie zadłużenia czy to chwilówkami czy kredytami bankowymi poruszone są np. tutaj: https://www.kbkinfo.com/jak-wyjsc-z-petli-kredytowej

Można tam tez znaleźć informacje jak sprawdzić swój BIK score oraz próbować wykasować negatywne wpisy z BIK u kredytodawców i pożyczkodawców, którzy sprawdzają bazy BIKu.

wyjsc z takiej petli nie jest latwo, czlowiek bierze kolejna pozyczke by splacic poprzednia i tak odciaga i odciaga w czasie a potem z 20 tys robi sie 50 tys. bylam w podobnej sytuacji do czasu jak przestalam brac kolejne i siadl na mnie komornik. dogadalismy sie ile jestem w stanie splacic, najpierw jedna wieksza wplate i potem reszte rozbijamy na raty. na https://lombi.com/ sprzedalam kilka rzeczy z domu,l glownie sprzety i bizuteria. szybka akcja szybka kasa i wszystko legalnie. trwalo zanim stanelam na nogii ale bylo warto

Myślę że warto w tej sytuacji rozważyć podjęcie dodatkowej pracy aby zwiększyć dochody netto miesięczne oraz za parę miesięcy starać się o kredyt konsolidacyjny w banku. Jeśli to się nie uda to drugą możliwością jest zastaw nieruchomości. Jeśli nie posiadasz swojej nieruchomości to może jakaś zaprzyjaźniona osoba użyczy ci swojej nieruchomości aby uzyskać w ten sposób pożyczkę. 

Skuteczna Pożyczka

Jeżeli posiadasz chwilówki i inne zobowiązania pozabankowe, masz problemy ze spłatą skontaktuj się ze mną.
 Zrobię wszystko co w mojej mocy aby Ci pomóc! Moja firma zajmuje się oddłużaniem i pomaganiem klientom, którzy wypadli z sektora bankowego. 
Opłatę za usługi wnosisz po procesie zakończonym sukcesem.

Zachęcam do przeczytania opinii w Google pod hasłem: opinie Biliti 
Zapraszam do kontaktu
Tel. 690-135-918

email: daria.kurek@biliti.pl

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.