Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Ewelina

Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewelina

Potrzebuję pomocy w wyjściu z zadłużenia.wpadłam w tarapaty finansowe,moje zadłuzenie wynosi teraz ok.10000zł i nie umiem już sobie z tym poradzić.na początku tego roku rozstalismy się z mężem i musiałam wynająć mieszkanie dla siebie i córeczek.wzięłam proVidenta na ten cel.byłam wówczas na świadczeniu rehabilitacyjnym z powodu choroby ręki (stan po4operacjach).do grudnia br.miałam umiarkowany stopień niepełnosprawności,teraz czekam na komisje.dostawałam ok1600zl.ale niestety zaczęło nam tych pieniędzy brakować.i tak pomysł z pierwszą chwilówka potem kolejna żeby spłacić pierwszą i kolejna gdy trzeba było wysłać dzieci do szkoły.we wrześniu ZUS nie przedłużył mi świadczenia więc znalazłam pracę przy produkcji mięsa.cieszyłam się że naprawie swój budżet kiedy lekarz medycyny pracy załamał mnie nie dopuszczając mnie do pracy.z zusem walczę do tej pory.przetrwalam miesiąc dzięki pożyczce u rodziny,potem znalazłam pracę bez umowy ale znów zarabiam1800.staram się spłacać długi ale to nic nie daje bo jak zmniejszam jeden dlug to dostaje kolejny monit i dołączone odsetki z innej.to studnia bez dna.już nie mam sił,nie wiem jak z tego wybrnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mi wspominał, że www.vertusfinanse.pl, jest w stanie pomóc w takich sytuacjach. Firma sprawdzona, więc myślę, że warto by było skorzystać, ale to już musisz samodzielnie sprawdzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma nic niebywałego w pożyczaniu pieniędzy, ale powinno się wiedzieć, że jest to rzecz do spłacenia. Zdecydowanie przeróżnie w życiu może się zdarzyć i w razie co spłata chwilówek okazała się problematyczna to trzeba szukać rozwiązań np. konsolidację zadłużenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decydując się na współpracę z ekspertami zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę https://pomoc-lekarska.pl/e-recepta/  , na której znajdziecie macie możliwość na konsultację lekarskie, uzyskanie e-recepty lub zwolnienia lekarskiego online. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem przekonana, że przede wszystkim bardzo ważną sprawą jest to aby mieć wiedzę który lekarz będzie nam tak naprawdę potrzebny. Moim zdaniem świetną sprawą jest korzystanie z usług w centrum medycznym https://goo.gl/maps/r5ZTp1NW5UpizbtN6 i wiem, że w płocku to jest właśnie jedno z polecanych miejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×