Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Recommended Posts

Witam serdecznie.Chciałbym Państwu polecić korzystną pożyczkę w TAK TO (od 500 zł do 10 000 zł,od 3 do 24 miesięcy) z której skorzystałem.Szybko,bez żadnych problemów,każda kwota.Proszę wypełnić formularz kredytowy na stronie internetowej zgodnie z  instrukcją. Zajmie to 2 minuty. W ciągu 24 godzin od wysłania poprawnie wypełnionego formularza kredytowego proszę oczekiwać  telefonu od doradcy,który dokona weryfikacji  Państwa danych i przedstawi ofertę przygotowaną dla Państwa.Naprawdę wszystkim polecam.Formularz wypełniłem na tej stronie internetowej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest megi

Pozyczka Pożyczkomat.pl

więcej na:

...

Edited by admin
Proszę nie linkować do PP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spłacałem w ING i w mBanku od dawna mam tam konta więc może dostałem nieco lepsze warunki. Teraz mi żyć nie dają co chwilę mam telefon czy nie chce czasem kredytu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sporo jest tych ofert kredytów. Ja korzystałem z proficredit gdzie wszystkie niezbędne formalności załatwiłem wypełniając formularz na stronie ;)

Teraz kredyty czy prożyczki są znacznie lepiej dostępne niż kiedyś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja przymierzam się do kredytu gotówkowego, ale jeszcze nie zdecydowałem, który to bank będzie. Na pewno dostanę, gdyż mam stałe zatrudnieje. Co myślicie np. o ofercie DB: kredyty - czy ktoś z was zaciągał kredyt w tym banku? na co zwracać uwagę przy zawieraniu umowy, jakieś szczególne kwestie??? dzięki za pomoc!

Jeśli twoje dochody są na poziomie 3tyś zł to warto tam wziąć kredyt bo będziesz miał najlepszą ofertę w tym banku.

 

 

 

Z poważaniem

 

Grzegorz Klimczak

 

Doradca Finansowy.

 

Kontakt w Profilu

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaimo.pl to nie kredyt tylko pożyczka pozabankowa

Może teraz te firmy też dają pożyczki na RRSO 11% heheh. masakra.

 

 

 

Z poważaniem

 

 

Grzegorz Klimczak

 

Doradca Finansowy.

 

 

Kontakt w Profilu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest marta

Ja osobiście polecam Bajokredyt. Bogata oferta kredytów. Miła kompetentna obsługa, wyjaśniają wszystkie wątpliwości, wszystko jasno, szybko i prosto. www.bajokredyt.pl Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogę tu polecić pożyczkę przez internet. Nazywa się pozyczkolandia.pl. Solidna firma. Łatwo mozna się zarejestrować. Nie sprawdzają tam niczego i przede wszystkim są niskie koszta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Gość

Moim zdaniem najlepiej skorzystać z profesjonalnej pomocy. Polecam doradców GeminiPolska. Jestem bardzo zadowolona z ich usług i profesjonalnego doradztwa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Zofia

Moim zdaniem najlepiej skorzystać z profesjonalnej pomocy. Polecam doradców GeminiPolska. Jestem bardzo zadowolona z ich usług i profesjonalnego doradztwa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Zośka

Ja się zupełnie nie znam na tym. Z ciekawości weszłam na to forum, co ludzie najbardziej polecają. Sama chyba skorzystam z usług doradców  finansowych z Gemini Polska w Krakowie. Moja siostra skorzystała z ich usług i z tego co przeglądam neta to jej wybrali najlepszą opcje. Myślałam, że sama to sobie ogarnę, ale jest za dużo polecanych firm na forum...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest agii

Witam potrzebuje kredytu 250000 zl pracuje w anglii firma nie ma oddzialu w Polsce gdyz jest prywatna! Jaki bank/banki sa w stanie zaoferowac kredyt dla ludzi pracujacych poza granicami panstwa do jakich kwot ijaki okres kredytowania!! Prosze o odpowiedz a jeszcze lepiej jakby napisala osoba pracujaca w banku!! dziekuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli bank nie chce to chyba ma ku temu powody - a banki przecież żyja z kredytów. Moim zdaniem chwilówki nie są dla osób mocno zadłużonych bo wpadają potem w koszmarną spiralę długów :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szybką chwilówką to można co najwyżej szybko wpaść w spiralę zadłużenia. Każdą decyzję pożyczkową trzeba naprawdę dobrze przemyśleć i jeśli jesteśmy pewni, że damy radę ją spłacić to czemu nie. Wszystko jest dla ludzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sprawdzałem już w różnych bankach i szczerze powiedziawszy szału nie ma, teraz szukam jakiejś lepszej firmy finansowej ;) po poszukiwaniach dam znać co wybrałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Gość

Szczerze polecam firmę Finar w Obornikach. Swoją ofertę maja dla osób pracujących w zawodach wyspecjalizowanych. Profesjonalna obsługa, dobór kredytu indywidualnie do potrzeb. Potrzebowałam kredytu na rozbudwę swego gabinetu lekarskiego i z usług tej firmy jestem niezmiernie zadowolona. Obecnie spłacam jeszcze kredyt, a raty są niskie. Jeśli ktoś patrzy na jakość oferowanych usług oraz zaangazowanie, przy niskich kosztach to na prawdę warto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deper - szału nie ma bo nawet najlepszy kredyt gotówkowy w banku będzie droższy od kredytu hipotecznego czy pożyczki hipotecznej. Oprocentowanie kredytów gotówkowych jest praktycznie 2 razy większe aniżeli kredytów zabezpieczonych hipoteką. Większe ryzyko niespłacenia skutkuje większą ceną takiego pożyczanego pieniądza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×