Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
nowakm6

Ror kredyt. pomocy.

Rekomendowane odpowiedzi

WItam prowadzimy z ojcem gospodarstwo o powierzchni ponad 20ha w ktorego wlascicielem jest ojciec. W marcu zeszłegho roku zlozylem wniosek o dotacje na mlodego rolnika (nie dostlem i nie rokowalo ze dostane ale warto probowac to duzo nie kosztuje). W tym roku w marcu wzielismy ROR KREDYT na 60tys pod zastaw ziemi w Banku spoldzielczym. Tydzień temu przyszla mi decyzja ze przyznano mi dotacje. Co teraz mam zrobic zeby ojciec mogl wydzierzawic mi cale gospodarstwo na 10lat. ROR kredyt na 5 lat pez mozliwosci splaty kredytu przed terminem. Jakies przejecie kredytu moze by bylo mozliwe. Ojciec nie moze uminiejszac gospodarstwa tylko chodzi o to ze ta ziemia nie zmienia wlasciciela tylko jest najemca. Prosze o pomoc i z gory dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawnik

Witam,

nie wiem jaką dokładnie umowę podpisaliście Państwo z bankiem ale prawdopodobnie każdy ruch wymaga teraz zgody banku... więc proszę dokładnie przejrzeć umowę i udać się do banku żeby omówić kwestię ewentualnej dzierżawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×