Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Krakowpozyczki@gmail.com

Pożyczki - uczciwe warunki bez przedpłat

Rekomendowane odpowiedzi

To co poniżej napiszę wyda się niektórym gorzką prawdą, ale taka jest... prawda.

 

Jeśli szukasz pożyczki musisz przygotować się na pewien proces.

Nie wierz w bajki, że jeśli w 10 miejscach Ci odmawiają, to w cudowny sposób w 11 dostaniesz finansowanie, no chyba że wcześniej szukałeś po bankach a zgłosisz się do sektora po za bankowego - wtedy jak najbardziej masz szansę na uzyskanie pomocy. Albo warunki będą niekorzystne: w tym 11 miejscu dostaniesz pieniądze, ale na takich zasadach, że... szkoda gadać

Jeśli ktoś chce od Ciebie wpłaty pieniędzy tytułem opłaty za weryfikację, za prowizję, za ładną pogodę etc. jeszcze przed przelaniem kwoty pożyczki, to w 99% jest to oszustwo. Wpłacisz i nagle dostaniesz informację, że z jakiś tam względów pożyczka nie zostanie Ci udzielona.

 

Jeśli chcesz się starać o pieniądze, to zastanów się jak wygląda Twoja sytuacja:

- czy jesteś w BIK, BIG itp. - jeśli nie to idż do banku po kredyt, jeśli jesteś to zostaje Ci tylko sektor po za bankowy

- ile chcesz pożyczyć - zazwyczaj firmy pożyczają bez zabezpieczeń (zabezpieczeniem jest weksel) do kwoty 3000 zł, powyżej tej kwoty wymagane jest zabezpieczenie (poręczyciel, auto, nieruchomość itp.).

Powyższe wiąże się z warunkami (koszty pożyczki, oprocentowanie itp.) - logiczne, że osoba z dochodami 4000 zł dostanie lepsze warunki od osoby z najniższą krajową, to samo się tyczy osoby z mieszkaniem, które może służyć jako zabezpieczenie, od osoby bez żadnej nieruchomości.

- korzystaj z pomocy pośredników i nie pisze tego, ze względu na fakt, że od kilkunastu lat jestem pośrednikiem (bo jestem i z tego żyję), ale na fakt, że wiem z doświadczenia, że mogę uzyskać lepsze warunki pożyczkowe niż gdyby dana osoba sama się zgłosiła do danej firmy.

 

Już wyjaśniam na czym to polega. Osoba zgłasza się sama do firmy, pracownik informuje ją o dokumentach jakie są potrzebne do udzielenia pożyczki. I teraz Nasz bohater biega z dokumentami, czegoś nie dostarczy, coś będzie nieaktualne, wnioskuje o kwotę na którą nie ma szans itd. To sprawia bardzo złe wrażenie i automatycznie obniża szanse na pożyczkę i pogarsza warunki (pracownik w firmie też odpowiada za udzielone pożyczki - za ich spłacalność, no bo co za pracownik jak udziela samych pożyczek, które się nie spłacają?).

A teraz jak to wygląda dzięki pośrednikowi. Pośrednik w imieniu klienta składa komplet dokumentów, wnioskując o kwotę, która jest realna do uzyskania, podpowiada jakie dokumenty można dodatkowo przedstawić , by zwiększyć wiarygodność itd.- wygląda to o wiele lepiej i praktycznie zawsze warunki uzyskane są o wiele lepsze niż samodzielnie. Nie mówiąc, że trzeba wiedzieć, która firma pożyczkowa udziela jakich pożyczek. Wiele firm mimo iż ogłasza się do ogółu pożyczkobiorców, udziela pożyczek ściśle określonej grupie klientów - bo tak się wyspecjalizowali.

 

Jeśli poszukają Państwo finansowania bez weryfikowania baz danych dłużników, bez jakichkolwiek przedpłat, z pełną kwotą pożyczki przelewaną na Państwa konto. Proszę się do mnie zgłosić. Działam na terenie całego kraju - także istnieje możliwość korespondencyjnego podpisana umowy!

Ale tu uwaga, czego wymagam:

- udokumentowany dochód lub/i zabezpieczenie (poręczyciel, auto, nieruchomość)

- jasnej informacji o Państwa sytuacji

Proszę o przesłanie do mnie informacji o swoich dochodach (wielkość i żródło), kwotę jaką Państwo potrzebują, wysokość raty miesięcznej, którą mogą Państwo spłacać, miejscowość zamieszkania, imię i nazwisko oraz czy jest komornik.


Czyli @ powinien wyglądać np. tak:
Jan Kowalski, Warszawa, potrzebuję 3000 zł, mogę spłacać po 300 zł miesięcznie, pracuję na umowę o pracę do listopada tego roku, zarabiam 2000 zł netto, mam komornika, u którego do spłaty zostało ok. 1000 zł.


Jeśli nie ma którejś z wyżej wymienionych informacji, to powoduje to tylko, że muszę odpisywać prosząc się o informację, co wydłuża czas potrzebny na udzielenie pożyczki.
Trzeba się tez przygotować, na przedstawienie zaświadczenia z zakładu pracy i wyciągu z konta, ale to już po wstępnej rozmowie, gdzie powiem jakie są szanse na daną kwotę.

@ do mnie to krakowpozyczki@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×