Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Antykomornik

Antykomornik pomoże bezpłatnie

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz problem z komornikiem częściowo możemy Ci pomóc.

Zajmujemy się przede wszystkim rachunkami bankowymi.

Jeśli komornik zajął Ci rachunek i nie możesz z niego korzystać, bądż jeszcze nie zajął ,ale obawiasz się że to może nastąpić niebawem, to napisz do nas, znajdziemy rozwiązanie. Oczywiście bezpłatnie.

Dotyczy całej Polski. Dodatkowo od nas możesz dowiedzieć się również dużo o przedawnieniu zobowiązań również bezpłatnie.

Po prostu napisz do nas wiadomość przez forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Mam sprawy takie z komornikiem, Proszę o kontakt na adres mailowy jh.learnenglish@gmail.com

Jeśli masz problem z komornikiem częściowo możemy Ci pomóc.
Zajmujemy się przede wszystkim rachunkami bankowymi.
Jeśli komornik zajął Ci rachunek i nie możesz z niego korzystać, bądż jeszcze nie zajął ,ale obawiasz się że to może nastąpić niebawem, to napisz do nas, znajdziemy rozwiązanie. Oczywiście bezpłatnie.
Dotyczy całej Polski. Dodatkowo od nas możesz dowiedzieć się również dużo o przedawnieniu zobowiązań również bezpłatnie.
Po prostu napisz do nas wiadomość przez forum.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Witam,


 


Mam konta zablokowane przez komorników bez dostępu do środków.  Proszę skontaktować się ze mną na maila i wtedy opiszę sprawy.


jh.learnenglish@gmail.com  można też dzwonić 514 507 999


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość banz
Firmy oddłużeniowe robią plan restrukturyzacji dopasowany dla potrzeb klienta.

Wiadomą rzeczą jest to ,że każda sprawa jest inna i wymaga innych środków

działania. Czasami napisanie jednego pisma pozwala zastopować szereg komplikujących działań.

22 101 33 13 trzymaj

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Sąd wysyłal powiadomienia na adres podany przez wierzyciela komornik również sęk w tym że adres był nieaktualny od ponad roku.Nie wiedziałem o sprawie ani pismach z sądu bo były dostarczane pod stary adres ,co za tym idzie nie mogłem się odwołać .O sprawie dowiedziałem się kiedy komornik wszedł na konto bankowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

ścigają mnie za stare długi. Jestem poza granicami kraju. Co robić aby nie trafiła sprawa do sądu. Kiedyś miałem podobną sytuację i niestety przyszła poczta od komornika sądowego. Dziwne jest to że nie dostałem żadnego pisma z sądu, tylko już od komornika sądowego i nawet nie mogłem się odwołać bo było za póżno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×