Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

EwelinaW

Użytkownicy forum
 • Content count

  46
 • Joined

 • Last visited

About EwelinaW

 • Rank

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://www.testowy.pl

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 1. Może pomyślisz nad e-podpisem od KIR? Sama teraz zastanawiam się nad zamówieniem zestawu z certyfikatem kwalifikowanym do mojej firmy. Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat poszczególnych zestawów - http://www.elektronicznypodpis.pl/oferta/zestawy-do-e-podpisu/
 2. Dziękuję za odpowiedz Ktoś jeszcze?
 3. Mam nadzieję, że znajdą się tutaj osoby, które będą w stanie mi pomóc. Szukam odpowiedniego systemu płatności internetowych do mojego sklepu. Teraz zaczęłam porównywać wszystkie dostępne systemy i biorę pod uwagę przede wszystkim Paybynet, tutaj dokładniej go opisano - http://www.paybynet.pl/e-sklep/platnosci-internetowe-dla-e-sklepu/. Co myślicie o tym wyborze?
 4. Co po maturze?

  studia
 5. Widzę, że już ktoś tutaj wspominał o zarządcy z LemmonHouse . Moim osiedlem (Oś. Morskie Oko w Otwocku) tez opiekuje się zarządca od nich i powiem szczerze, że nie mam się do czego przyczepić Osiedle jest dobrze zarządzane, na przestrzeni ostatnich kilku lat zmieniło się na plus w praktycznie każdym obszarze. Naprawdę przyjemnie mieszka się w takim miejscu. Poza tym Otwock leży kawałek od Warszawy, więc jesteśmy z dala od tego zgiełku, tłumów i korków
 6. Jakie męskie buty na zimę

  Timberlandy są ok
 7. Rzeczywiście prowadzenie firmy wiąże się z wykonywaniem wielu przelewów - wiem to po sobie i po tym ile miesięcznie ich wykonuję . A właśnie, może korzystacie z przelewów Express Elixir? Bo ja do tej pory wykonywałam zwykłe przelewy, ale jednak takie błyskawiczne przelewy są wygodniejsze, o tutaj można poczytać kiedy się przydają: http://www.expresselixir.pl/dla-klientow-indywidualnych/kiedy-warto-skorzystac-z-przelewu-natychmiastowego/ Co myślicie? Korzystacie z tej usługi?
 8. Pożyczka prywatna GDZIE

  Teraz firm i instytucji, które udzielają szybkich pożyczek gotówkowych tzw. chwilówek jest mnóstwo. Z jednej strony to dobrze, bo mamy duży wybór, ale z drugiej strony musimy być bardzo czujni i wybierać tylko te bezpieczne, by pożyczka nie była tylko dla nas uciążliwym zobowiązaniem, a szansą na pokrycie nieoczekiwanych wydatków. Tutaj kilka ważnych informacji odnośnie umów pożyczkowych - https://www.mini-credit.pl/umowa-pozyczkowa-na-co-zwracac-uwage. Myślę, że warto się z nimi zapoznać.
 9. Szybka pożyczka przez internet!

  dzięki za info
 10. Miałam podobnie jak Ty, zaoszczędzenie takich kwot jak 100 czy 200 zł było dla mnie niemożliwe, ale na szczęście wypracowałam sobie sposób na oszczędzanie. Przede wszystkim zaczęłam robić zakupy z listą zakupów, w ten sposób kupowałam to, czego naprawdę potrzebowałam. Poza tym ograniczyłam również wydatki związane z kupnem ubrań czy kosmetyków, w dalszym ciągu mam pieniądze na takie rzeczy, ale wydaję na ten cel znacznie mniej pieniędzy. Poza tym skrupulatne prowadzenie arkusza kalkulacyjnego bardzo mi pomogło, bo widzę na co w danym miesiącu wydałam pieniądze. Podsumowując, myślę, że warto oszczędzać, szczególnie na emeryturę. Im wcześniej zaczniemy odkładać pieniążki, tym lepiej. Tutaj dobrze to określili - https://www.prywatnaemerytura.pl/wszystko-o-ike/aktualnosci/art,15,im-wczesniej-zaczniesz-tym-lepiej-.html.
×