Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Paczek

Użytkownicy forum
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. leasing

  Bierz to co się Tobie podoba a nie podejmuj decyzji na podstawie tego co myślą inni:-)
 2. Busy

  Wydaje mi się, że tak odległa podróż busem nie należy do najwygodniejszych. Jechałem kiedyś takim i było bardzo niewiele miejsca na nogi, mało wygodne siedzenie. Nie wyobrażam sobie wielogodzinnej podróży w takich warunkach. Brałbym jakiś autokar.
 3. Czy leczycie się prywatnie?

  Jak na razie wystarczy mi to co oferuje NFZ, bo za często nie potrzebuję pomocy. Ale zdaję sobie sprawę z odległych terminów do specjalistów i wielu innych problemów państwowej ochrony zdrowia.
 4. Kurs dietetyczny

  Kursy dietetyczne ale i wszelkie inne formy pozwalające na zwiększenie świadomości w zakresie odżywiania, są niezwykle cenne. Szczególnie w dzisiejszych czasach w których promowane są szybkie posiłki, mocno przetworzone ze znikomą wartością odżywczą. Zjedzenie od czasu do czasu frytek z hamburgerem w niczym nie zaszkodzi, ale problemem może być jadłospis w którym tylko znajdują się tego typu posiłki. Dietetycy mają (i będą mieli) coraz więcej pracy, bo coraz więcej ludzi ulega błędom żywieniowym. Nadwaga i otyłość to tylko niektóre z wielu problemów. Nie ma się co rozpisywać - jak ktoś jest zainteresowany, to tutaj jest dobry artykuł na ten temat: https://centrumdietetyki.com/wyzwania-i-kierunki-dzisiejszej-dietetyki/
×