Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

badamm

Użytkownicy forum
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Pożyczka w Wonga Opinie

  Gdzieś wyczytałem (bodajże na blogu Appfunds), że RSSO podane na stronie jest mniejsze, niż faktyczne. Wynika to z błędnych wyliczeń na stronie... także prawdopodobnie jest jeszcze większe, niż widzicie...
 2. Karty kredytowe BZ WBK

  Hmm, BZWBK dzwoni do mnie do miesiąc z propozycją karty kredytowej, czy kredytu, jednak nie do końca jestem przekonany... Rozpatrzę tą kwestię, jak będę potrzebował większej ilości gotówki... ;-)
 3. Najgorsze konta bankowe

  Ja osobiście posiadam BZ WBK i jestem zadowolony. Bez żadnych opłat (chyba jedynie w przypadku nie korzystania z karty jest pobierany jakiś grosz). Jedyne ograniczenie, to dosyć mała liczba bankomatów w okolicy ;-((
 4. Tak, korzystałem. Ogólnie rzecz biorąc procedura jest prosta, a wymagania nie są specjalne wysokie. Warto dodac, że w dzisiejszych czasach, większość parabanków oferuje pierwszą pożyczkę bez odsetek, także możemy sobie skakać po firmach i do kilku razy skorzystać z pieniędzy bezpłatnie ;-))
×