Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

zatorski

Użytkownicy forum
  • Content count

    196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zatorski

  1. Jak w temacie, co bęzie skuteczne? I czy da się to w ogóle wyleczyć całkowicie?
  2. W jaki sposób rozwiązaliście kwestię wentylacji w budynku firmowym?
  3. Zauważyłem, że po kilku godzinach pracy klimatyzatora zaczyna kapać woda z rurki na zewnątrz. To normalne? Co się dzieje z tą wodą?
  4. Szanowni Państwo, jak należy postąpić, aby "dostać się" jako wspólnik i członek zarządu do swojej spółki w "S-24" w przypadku, gdy utraciło się całkowicie dostęp do danych podanych przy zakładaniu spółki (nie ma możliwości odzyskania dostępu do maila który był podany przy rejestracji spółki). Na infolinii powiedziano mi, że w takim celu należy utworzyć sobie nowy profil i przepisać umowę spółki i ją podpisać. Tylko czy wtedy nie powstanie nam nowa spółka ? Będę wdzięczna za wskazówki.
  5. Czy wymiana starego kotła gazowego na nowej generacji kondensacyjny łapie się na termomodernizację i można odliczyć VAT od faktury? Instalator jest płatnikiem VAT. Ja wziąłem fakturę jako osoba prywatna.
  6. Możesz zerknąć na https://kolkadowozkow.pl – mają katalog podzielony na konkretne zastosowania, więc łatwo znaleźć coś, co pasuje do starszych modeli wózków. Są opcje zarówno ekonomiczne, jak i bardziej wytrzymałe – np. do ciągłej pracy w trybie zmianowym. Wszystko jest dobrze opisane, więc łatwiej uniknąć błędów przy zamawianiu. Dobre rozwiązanie, jeśli chcesz wymieniać tylko kółka, a nie całe konstrukcje.
  7. Wiertarki do warsztatu

    Przerabiałem temat kilka miesięcy temu, bo stare maszyny zaczęły siadać. Zdecydowałem się wtedy zamówić sprzęt z https://www.lazzuri.pl/produkty/wiertarki/. Mają tam całkiem konkretny wybór – zarówno stołowe, jak i kolumnowe. Na miejscu okazało się, że różnice w jakości wykonania między tymi a popularnymi marketowymi sprzętami są spore. Wiertarki są stabilne, mają precyzyjne prowadzenie i dobrze znoszą długie użytkowanie. Do warsztatu, gdzie sprzęt pracuje praktycznie codziennie, to robi różnicę.
  8. Szukam jakiegoś budżetowego rachunku bankowego dla studenta, przede wszystkim pod płatności z wykorzystaniem blik. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Zastanawiam się, na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze? Najlepiej, gdyby było to darmowe konto.
  9. Robimy realizacje dla przemysłu i często potrzebujemy całych partii elementów złącznych. Szukam kogoś, kto ogarnia temat szybko i konkretnie.
  10. Cześć, pytanie do ludzi budujących dom z podpiwniczeniem... Jak zabezpieczyliscie się od wody? Na etapie stanu surowego otwartego zaczęła nam podchodzić woda, mój budowlaniec twierdzi że póki co jest wszystko ok bo woda podchodzi jedynie między chudziakiem a fundamentem i papa na gorąco + wylewka w piwnicy na 99% załatwi problem.. co myślicie? Miał ktoś też taki problem?
  11. Cześć! Mam niedługo zaplanowaną sesję zdjęciową do zdjęć biznesowych. Nigdy czegoś takiego nie robiłem i zastanawiam się, co założyć, jak się przygotować, żeby te zdjęcia wyszły profesjonalnie. Może macie jakieś rady?
  12. W przypadku biura okna aluminiowe to często dobry wybór. Są trwałe, estetyczne i zapewniają dobrą izolację akustyczną, co w miejscu pracy ma znaczenie. Na stronie https://www.reynaers.pl/produkty/okna-aluminiowe można znaleźć różne opcje, które pasują do budynków komercyjnych. Dodatkowo, aluminiowe okna są łatwe w utrzymaniu i odporne na uszkodzenia, co w dłuższej perspektywie może przynieść oszczędności. Jeśli zależy Ci na nowoczesnym wyglądzie i funkcjonalności, warto rozważyć tę opcję.
  13. Planuję integrację firmową i chcemy dodać jakiś ciekawy element, żeby nie było tylko jedzenia i muzyki. Co można zrobić, żeby impreza była bardziej atrakcyjna i zapadła w pamięć pracownikom?
  14. Szukam gabinetu w Krakowie do wstawienia implantu stomatologicznego Jakie miejce polecicie?
  15. Zależy od efektu, jaki chcesz uzyskać. Pionowy montaż jest klasyczny i łatwiejszy technicznie – szczególnie na wyższych ścianach. Poziomy daje bardziej nowoczesny efekt, ale wymaga dokładniejszego poziomowania i więcej docinek przy oknach, narożnikach. W obu przypadkach kluczowe jest dobre zabezpieczenie krawędzi i podkonstrukcja. Blacha T14 nadaje się do obu wersji – dobrze wygląda na elewacji dzięki drobniejszemu profilowi. Możesz zobaczyć przykładowe realizacje na https://pokrycia.pl/blacha-t14-elewacja – często już samo porównanie zdjęć pomaga podjąć decyzję.
  16. Jak w temacie, z jakim kosztem trzeba się liczyć jeśli chodzi o budowę profesjonalnej hali magazynowej do firmy?
  17. Mam pytanie do osób z firm. Czy lepiej inwestować we własny dział IT, czy może bardziej opłaca się korzystać z outsourcingu? Jakie macie doświadczenia z takimi usługami?
  18. Możecie polecić sklep, w którym znajdę dobrej klasy biurka do biura? Zastanawiam się nad narożnymi
  19. Jaka platforma obrotowa

    Przy wyborze platformy obrotowej warto zwrócić uwagę na jej nośność, średnicę oraz łatwość obsługi. Na stronie https://fotostudio360.com/platformy-obrotowe/ znajdziesz różne modele, które można dopasować do swoich potrzeb. Platformy te mają solidną konstrukcję, są ciche w działaniu i łatwe w obsłudze. Dodatkowo, niektóre modele oferują możliwość automatyzacji procesu fotografowania, co może znacznie przyspieszyć pracę. Warto też zwrócić uwagę na możliwość integracji z oprogramowaniem do tworzenia prezentacji 360 stopni.
  20. Witam kupiłem działkę 1000m dom planuje postawić nie szybciej jak za dwa lata .i tu moje pytanie o ogrodzenie czy robić już porządne ogrodzenie czy jakieś zwykle oby ogrodzić na sztukę dziękuje za odp
  21. Gadżety dla klientów na konferencję firmową. Jakieś pomysły co może się spodobać tego dnia?
  22. Cześć! Szukam czegoś, co pomoże trochę ogarnąć rozwój ludzi w moim teamie. Chodzi o coś praktycznego, nie kolejny coachingowy wykład. Macie jakieś sprawdzone metody albo narzędzia?
  23. Miałem kiedyś podobny problem i wiem, że samemu to jest naprawdę sporo zamieszania. Jak człowiek nie siedzi w tych tematach na co dzień, to łatwo coś przeoczyć albo źle napisać. W Twoim przypadku warto pomyśleć o tym, żeby skonsultować się z kimś, kto ogarnia prawo gospodarcze. Widziałem, że na stronie https://lexliber.pl/prawo-gospodarcze-i-handlowe mają różne informacje i ofertę pomocy przy takich sprawach. Dobrze jest mieć kogoś, kto dokładnie powie, co poprawić i jak to załatwić, żeby nie było dodatkowych opóźnień. Samodzielne poprawki czasami powodują, że urząd odrzuca dokumenty jeszcze kilka razy, a szkoda nerwów. Szczególnie jak ci się spieszy z rozpoczęciem działalności. Warto też od razu dobrze przygotować umowę spółki, żeby potem nie bawić się w zmiany.
  24. Szukam zestawów kołowych do wózków warsztatowych, które będą w kontakcie z różnymi smarami, olejami itd. Ważna odporność chemiczna. Ktoś testował coś trwałego?
  25. Cześć, szukam rozwiązania na pokrycie dachu w garażu wolnostojącym. Nie chcę kombinować z dachówką, szukam czegoś łatwego w montażu i raczej budżetowego. Dach dwuspadowy, ok. 40 m2. Myślałem o jakiejś blaszce, ale nie wiem, czym się kierować przy wyborze. Ktoś może doradzić?
×