Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

oliwier32

Użytkownicy forum
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by oliwier32

 1. Niespłacanie kredytu rzadko kiedy kończy się więzieniem lub bardziej drastycznymi środkami ... Najpopularniejsze rozwiązania to windykacja, komornik, zajęcie dóbr materialnych itp.
 2. Darmowe Chwilówki naprawdę istnieją

  Jeżeli będziesz się trzymał terminowej spłaty i oddasz pożyczkę w 30 czy 60 dni to będziesz miał ją za darmo lecz dużo osób nie jest w stanie oddać pożyczki w terminie i dlatego te pożyczki nie są darmowe bo trzeba płacić duże odsetki i raty a później można wpaść w spirale zadłużenia
 3. Konsolidacja kredytów i chwilówek

  ja tak samo poszukuję firmy jaka skonsoliduje moje zaciągnięte pożyczki ponieważ już nie daje sobie rady oraz chciałbym posiadać jeden kredyt oraz go płacić stopniowo wobec tego trafiłem na stronkę: https://flavio.pl/2008/bookfinanse-opinie/ i przeczytałem o firmie bookfinanse która pomaga w konsolidacji kredytów i pożyczek gotówkowych. Miał ktoś z nimi już do czynienia? Faktycznie pomagają otrzymać taki kredyt konsolidacyjny na spłatę pożyczek?
×