Jump to content

Procredito

Użytkownicy forum
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. Jaki kredyt konsolidacyjny

  Generalnie przy wnioskowaniu o kredyt konsolidacyjny przez internet musimy wziąć pod uwagę jakie odsetki płacimy aktualnie. Może okazać się, że przy skorzystaniu z atrakcyjnej oferty koszt kredytu sumarycznie będzie wyższy jednak same odsetki znacznie niższe. Polecamy do skorzystania z zestawień takich kredytów. Takie zestawienie mogą Państwo znaleźć pod tym adresem: Kredyt konsolidacyjny przez internet
 2. Kredyt hipoteczny a mieszkaniowy

  Kredyt mieszkaniowy to po prostu uproszczona odmiana tradycyjnego hipotecznego. Przeznaczamy go najprościej mówiąc na miejsce zamieszkania. Hipoteka jest już bardziej rozbudowana o dodatkowe zabudowania - magazyny, hale oraz inne. Dla przeciętnego klienta polecamy kredyt mieszkaniowy przez internet gdzie wystarczy wskazać jeden z kilku celi jego przeznaczenia. Wysłać można również wniosek online do kilku banków lub skorzystać z porównywarki.
 3. Nie polecamy chwilówek z prostego powodu - bardzo wysokie oprocentowanie oraz koszty. Naszym klientom proponujemy pożyczki przez internet bez zaświadczeń gdzie nie wymaga się dosyłania zaświadczeń o zarobkach a dla tych, którzy posiadają zdolność kredytową, stałe dochody polecamy pożyczki bankowe online przez co sama długość spłaty zobowiązania oraz jej koszty są bardzo atrakcyjne. Jest to oferta skierowana bezpośrednio z banków takich jak Alior Bank, Santander, Getin oraz wiele innych.
 4. proszę o pomoc

  Witam ewentualnie pozostaje Pani skorzystać z antywindykacji czyli działań polegających na dążeniu do anulacji zadłużenia. Rozwiązać ją można na różny sposób taki jak między innymi upadłość konsumencka, negocjacja warunków spłaty, odwołania do komornika oraz wiele innych. Może Pani wypełnić prosty formularz na naszej stronie pod tym adresem: Pomoc dla dłużników po weryfikacji danych zadzwoni od Pani konsultant w celu ustalenia szczegółów. Pierwsza porada prawna jest darmowa, zawsze można zrezygnować z pomocy. Pozdrawiam.
×