Jump to content

Nitor

Użytkownicy forum
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. Najlepsze konto bankowe?

  A ja odsyłam do serwisu [url=https://konto-w-banku.pl/]konto-w-banku.pl[/url] gdzie przeczytacie dużo przydatnych porad odnośnie wyboru konta.
 2. dom

  Jak dla mnie nowe i musi mieć klimatyzację. Ostatnio ją założyliśmy w firmie http://hakoprojekt.pl/ i już sobie nie wyobrażam życia bez niej. Bardzo fajna rzecz i przydaje się przez cały rok.
 3. Może Kraków http://www.wypoczynekizdrowie.pl/aktualnosci/420,co-warto-zobaczyc-w-krakowie-profesjonalni-przewod Super miasto, które się nie nudzi!
 4. Wspólne konto w banku

  Też mam konto Millenium i jestem z niego bardzo zadowolony. Jeśli ktoś chce poczytać, to polecam konto millenium opinie Moim zdaniem warto!
 5. Zakup domu

  Warto zadbać w nowym roku i ogród i jego pielęgnacje... Warto też zadbać o jakiś mały domek narzędziowy. Ja taki mam i dokonuję w nim napraw. Części zawsze kupuję w sklepie https://skladczesci.pl/Czesci_do_kosy
 6. Dla zainteresowanych ciekawymi ofertami zakupu sprzętów polecam zapoznać się z artykułem http://krajanki.pl/oficjalne-pokazy-i-prezentacje-spolki-clavam-sp-z-o-o-zobacz-opinie gdzie opisane są prezentacje firmy Clavam. Jak widać cieszą się całkiem niezłymi opiniami.
 7. Chwilówki są ciekawym rozwiązaniem i łatwym, ale nie zawsze na dłuższą metę opłacalnym... Jeśli chcecie wziąć szybką pożyczkę, to warto też wcześniej się trochę doedukować. Polecam np. lekturę https://www.pozyczki-pozabankowe.pl/chwilowki/
×