Skocz do zawartości

krystyna

Użytkownicy forum
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. pożyczki pozabankowe

  Moim zdaniem nie warto generalizować. Zarówno bank określając swoje ryzyko względem danego klienta może zaproponować gorsze warunki albo męczyć kolejnymi wymaganymi zaświadczeniami, jak i firma pożyczkowa może zaproponować pożyczkę na uczciwych warunkach. Wszystko jest dla ludzi i ważne żeby znaleźć ofertę na miarę swoich potrzeb i możliwości spłacania zadłużenia. Jeżeli sami tego nie potrafimy, a porównywarki pożyczek nie pomagają w podjęciu decyzji to praktycznie w każdym mniejszym lub większym mieście znajdziesz doradcę kredytowego, który ci w tym pomoże. Znana firma to open finance ale są tez mniejsze firmy takie jak http://szukamykredytu.pl/ , które mają bardzo indywidualne podejście do klienta i są pomocne na każdym etapie szukania kredytu/pożyczki.
 2. Ja do tej pory używałam konta oszczędnościowego ale % coraz to słabsze w moim ING więc chyba pomyślę o zmianie na wymieniane lub o lokatach, które stają się bardziej atrakcyjne niż OKO.
 3. Wypoczynek w górach

  Dokładnie. Najlepiej skorzystać z porównywarki bo często są tam promocje. Ja np. znalazłam nocleg w pięknym pensjonacie na Grunwaldzkiej (obok Krupówek, nie pamiętam nazwy) i zarezerwowałam z rabatem 40%. Przez cały pobyt nie ruszyłam samochodu bo wszędzie mogłam dojść na nogach.
 4. Kredyt a pożyczka gotówkowa

  Zgadzam się poprzednimi wypowiedziami ale dodam, że pożyczki najczęściej dotyczą mniejszych kwot, a o kredytach mówimy zarówno w kwestii kredytów konsumpcyjnych, jak i hipotecznych na dużo wyższe sumy.
 5. Ja jeszcze nie rozliczyłam więc do wakacji pewnie z wypłatą nie zdążą.
×