Skocz do zawartości

samba

Użytkownicy forum
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Co sądzicie o wirtualnej walucie? Bo wiecie, że Bitcoin, Ethereum czy Zcash można samodzielnie wydobywać? Grunt to mieć odpowiedni sprzęt. Nie znam się dokładnie na parametrach ALE optymalną ofertę przedstawi Ci na pewno firma cyfrowakopalnia.pl, bo od 5 lat zajmują się budową kopalni kryptowalut oraz dystrybucją koparek kryptowalut światowej klasy producentów. Ktoś zarabia na kryptowalutach?
 2. Ja tam wolę inwestować w wirtualną walutę! Bitcoin, Ethereum czy Zcash mają prawdziwy potencjał, a można je samodzielnie wydobywać poprzez wykorzystanie tzw. koparek, czyli sprzętów opartych na wysokiej mocy obliczeniowej. Dystrybuuje je firma http://cyfrowakopalnia.pl/ . To spora inwestycja ale jednocześnie możliwość zarobku sporej gotówki. Jeśli potrzebujecie wsparcia dot. rynku kryptowalut, możecie skontaktować się z nimi telefonicznie, mailowo bądź poprzez formularz na stronie, a oni bezpłatnie wycenimy pomoc.
 3. Cześć! Szukam narzędzia do wystawiania faktur w mojej firmie. Znajomy rekomendował mi system o nazwie Faktura.pl ( ta firma oferuje wdrożenie takiego narzedzia: www.bluemedia.pl) ale nie za bardzo wiem na czy polega ten system. Czy faktycznie jest taki dobry? Kto korzystał? A może polecicie inne narzedzie?
 4. Pożyczka pozabankowa

  A co z taką firmą Kredyt123? Czytałam, że pełen wachlarz pożyczek: gotówkowych, hipotecznych, na samochód, konsolidacyjnych itd. Długo już działają na rynku, więc są solidni i pewni. Zresztą świadczą też o tym opinie Klientów na ich stronie. Warto skontaktować się z ich doradcą - bezpłatnie podpowie, jaką kwotę mogą zaoferować i na jaki okres czasu.
×