Skocz do zawartości


* * * * * 2 głosów

mBank opinie kredyt hipoteczny - kolejna wpadka mBanku


3 odpowiedzi na ten temat

#1 niezarejestrowany_Marcin

niezarejestrowany_Marcin
 • Goście

Napisany 17 marzec 2016 - 09:24

Uwaga mBank podwyższa o 2% oprocentowanie kredytu hipotecznego dla spółdzielczego prawa własnościowego  do lokalu nie informując o tym odpowiednio. Pani przyjmująca wniosek stwierdziła, że nie ma obowiązku weryfikowania dokumentów w wyniku czego o podwyższonym oprocentowaniu dowiedzieliśmy się w momencie przyznania kredytu. #2 Ukredytowani.pl

Ukredytowani.pl

  Moderator

 • Moderatorzy
 • 50 postów

Napisany 25 marzec 2016 - 12:06

To bardzo źle świadczy o mBanku, widać żadnych wniosków nie wyciągneli z kary zapłaty 6,5 mln za nie uwzględnienie ujemnego oprocentowania SNB. Karę nałożył  UOKiK, wyrok  ze stycznia 2016 r:

Jak podał UOKiK, mBank nadal nie uwzględnia ujemnego oprocentowania kredytów hipotecznych w CHF, dlatego prezes UOKiK nakazał zaniechanie stosowania tej praktyki. Ponadto, mBank musi usunąć skutki stwierdzonego naruszenia: kredytobiorcom ma zostać zwrócona kwota wynikająca z przeliczenia oprocentowania przyjmującego wartość ujemną. Za naruszenie zbiorowych interesów konsumentów na przedsiębiorcę nałożono karę w wysokości ponad 6,5 mln zł (6 585 493 zł).

 

Taką samą kare dostał ING. Ludzie przenoście kasę do PKO BP bo jak to wszystko runie (EBC drukuje 80 mld Euro miesięcznie) to tylko polskie banki przetrwają albo nawet i nie one. W każdym razie Zagraniczni właściciele "polskich banków" Unicredit, Santander czy Commerzbank który jest właścicielem mBanku wyciągają z Polski miliardy kapitału skubiąc właśnie Was - klientów.

 

mBank zresztą słynie z braku chęci do ugody kiedy to ponad 1200 osób było poszkodowanych w kredytach frankowych zaciągnietych w mBanku, więcej o tym :

http://samcik.blox.p...nkiem-I-co.html#3 krychaaa

krychaaa

  0 stopień

 • Użytkownicy forum
 • 2 postów
 • LokalizacjaPuławy

Napisany 23 czerwiec 2016 - 14:36

Prowadzenie konta w mBanku jest okej, sama takie posiadam, ale nigdy nie wzięłabym u nich kredytu.


Chodzi­liśmy nie szu­kając się, ale wiedząc, że chodzi­my po to, żeby się znaleźć.

kasyno darmowe
 


#4 LindaB

LindaB

  0 stopień

 • Użytkownicy forum
 • 44 postów

Napisany 31 sierpień 2016 - 23:45

wolę pekao bo to pewny bank

Dodaj odpowiedź  


0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników