Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 2 głosów

Jaki deweloper w Katowicach sprzedaje z mdm?

6 odpowiedzi na ten temat

#1 tunia

tunia

2 stopień

• Użytkownicy forum
  • 186 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 08:46

Cześć, zamierzam kupić mieszkanie z dofinansowaniem MDM dla młodych. Mam duże szanse dostać się do programu. Zastanawiam się tylko, jaki deweloper współpracuje z tym programem? Bo chyba nie każdy? Możecie kogoś polecić?

#2 mmkaj

mmkaj

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 58 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 10:03

Nie jestem pewna jakie są limity cen w Katowicach. Ustalane są kwartalnie przez wojewodów tak więc sama musisz się zorientować tego jakie ceny są tam obecnie.

Dla ułatwienia odsyłam na dobrą stronę:

www.targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-katowice/

Są to wirtualne targi nieruchomości. Znajdziesz tam pełne zestawienie inwestycji jakie są obecnie realizowane w Katowicach a także w okolicach. Strona jest bardzo przejrzysta oraz prosta w odbiorze.

Zazwyczaj cen można dowiedzieć się telefonicznie u dewelopera albo po prostu wybrać się do jego biura jeśli coś Cię zainteresuje.Zwykle również jest możliwość negocjacji. 

#3 Witek

Witek

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 125 postów
  • LokalizacjaW-wa

Napisany 24 listopad 2014 - 22:15

Limity za 1 m2 dla IV kwartału 2014 roku to dla Katowic: 4713 zł, przylegające gminy do Katowic to 4332,40 zł a pozostałe miasta w województwie Śląskim to 3951,80 zł. Limity zmieniają się chyba co kwartał.

Znajdź interesujące cię mieszkanie i zadzwoń do dewelopera czy jest w MdM (na pewno ma to zaznaczone na swojej na stronie internetowej). Niektórzy deweloperzy wpisali się do tej bazy:

http://mdmdeweloper....za-deweloperow/

Wszystko o finansach

#4 elementarny

elementarny

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 23 postów

Napisany 03 kwiecień 2015 - 10:03

Też właśnie teraz szukam deweloperów biorących udział w MDM i wcale nie jest łatwo...

#5 SylwekKieliszek

SylwekKieliszek

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 3 postów

Napisany 03 październik 2015 - 07:05

Tak naprawdę nie ma wielkiego wyboru. Mieszkania są, ale albo ładne i nie mieści się w programie MDM, albo malutkie i dostępne w programie.

#6 niezarejestrowany_kalina87

niezarejestrowany_kalina87
  • Goście

Napisany 11 kwiecień 2016 - 11:06

Kupiłam mieszkanie w programie MdM, ale dobra rada: najpierw sprawdźcie dewelopera w RD ERIF. Jeśli jest czysty- nie widnieje jako dłużnik, to możecie skorzystać z jego usług.

#7 zakrecona

zakrecona

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów

Napisany 27 listopad 2016 - 22:16

To zależy gdzie szukasz mieszkania. Ja mam Mieszkanie od Activ Investment. Z tego co wiem to We Wrocławiu w centrum Krzyków powstaje osiedle przy ul. Skarbowców.  Mają tam mieszkania w MDM na 2017 rok. Ogólnie pieniądze się skończyły, ale od stycznia zostanie odblokowana dodatkowa pula pieniędzy na ten cel i znowu będzie można kupować mieszkania w MDM na 2017 rok. Więcej informacji znajdziesz tutaj www.activ-investment.eu/aktualnosci/powrot_mdm_na_2017_rok_od_1_stycznia-434# . To samo na Banacha w Krakowie można rezerwować mieszkania w MDM na 2018 rok. Ciężko doradzić, bo nie wiem gdzie szukasz mieszkania. Activ Investment ma mieszkanie w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Ja jestem bardzo zadowolona, bo to solidny deweloper, który buduje od 20 lat.

Dodaj odpowiedź

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników