Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Doradca-pozyczki

Pożyczki do 20 000 złotych bez BIK w KASIASTO.pl - opinie

Recommended Posts

Guest kongoh Marek

No oferta wydaje się być ciekawa. Wysłałem wniosek z jednej z ofert i od razu dostałem odpwoiedż, że  pożyczka jest możliwa. 

Promocyjna oferta - moim zdaniem się opłaca 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest bez bik

Ja dzisiaj dostałem tutaj pożyczkę na 3000 złotych - nie sprawdzali BIK - polecam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest mostowiak

nooooo nareszcie jakaś nisko oprocentowana pożyczka - wysłałem wniosek i to co mi przysłali na maila -  byłem pozytywnie zaskoczony - umówiłem się już na spotkanie z agentem w celu podpisania umowy pożyczki na 20 000 złotych  - polecam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nowakoski

Czy ktoś brał na tej stronie pożyczkę? KASIASTO.PL

co sądzicie o ofercie do 20 000 złotych bez BIK? Czy to się opłaca? 

Polecam - ja już spłaciłem tutaj pożyczkę 300 złotych w tydzień czasu - do spłaty miałem 320 złotych 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest kukusowy

Na KUKUS.pl - macie kalkulator pożyczek pozabankowych - polecam sobie sprawdzić. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Paulina

witam obecnie pracuje dorywczo pieniadze dostaje do reki a nie na kato bardzo potrzebuje gotowki na juz w kwocie 700 zl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Gość

Potrzebuje pilnie pozyczki na juz w kwocie 700 zl obecie pracuje na czarno i piniadze dostaje do reki a nie na kato co trzeba zrobic zeby sie zalogowac i dostac taka pozyczke

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Gość

Potrzebuje pilnie pozyczki na juz w kwocie 700 zl obecie pracuje na czarno i piniadze dostaje do reki a nie na kato co trzeba zrobic zeby sie zalogowac i dostac taka pozyczke

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Zuzanna

Ja mam podobna sytuację co Wy i też złożyłam wniosek przez KASIASTO i dostałam 800 zł na drugi dzień. szybkie formalności i szybko wypłacają pieniędze więc warto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×