Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
katarynka

Uroda - porady

Recommended Posts

Znalazłem ciekawy artykuł na stronie: https://businesswomanlife.pl/atopowe-zapalenie-skory-a-starzenie-sie-skory-jak-dbac-o-cere-dojrzala/ i zastanawiam się, jak najlepiej dbać o skórę dojrzałą z AZS. Mam coraz większe problemy z suchą skórą i zmarszczkami, a jednocześnie atopowe zapalenie wymaga delikatnej pielęgnacji. Czy ktoś z Was korzysta z produktów, które pomagają zarówno na AZS, jak i na oznaki starzenia? Jakie kosmetyki sprawdzają się najlepiej?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć wszystkim! Ostatnio zacząłem dbać o brodę, bo przez długi czas ją zaniedbywałem. Chciałem się podzielić swoim doświadczeniem i zapytać o wasze rady. Przetestowałem kilka kosmetyków do brody, ale zauważyłem, że nie wszystkie działają tak, jak obiecują producenci. Szukam czegoś, co dobrze nawilża, ale jednocześnie nie jest zbyt tłuste. Mam skłonność do przesuszonej skóry pod brodą, więc to kluczowa kwestia. Czy macie jakieś sprawdzone produkty, które warto polecić? Jakie kosmetyki do brody sprawdziły się u was najlepiej?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukając inspiracji dotyczących urody i zdrowego trybu życia, warto zwrócić uwagę na blog Porcelain Doll. Znajdziesz tu wiele ciekawych artykułów dotyczących pielęgnacji cery, makijażu oraz aktywności fizycznej. To idealne miejsce dla kobiet, które chcą zadbać o siebie w sposób holistyczny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×