Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
PLech_91

Kredyt gotówkowy dla Ukraińców - Kto korzystał? Wasze opinie i doświadczenia

Recommended Posts

Jestem z Ukrainy, mieszkam od kilku lat w Polsce i potrzebuje kredyt gotówkowy na wazne wydatki. Czy ktos z was też z Ukrainy i bral taki kredyt? Jakie macie doświadczenia z bankami w Polsce? na co trzeba uważać zeby nei mieć problemów? Proszę o wasza pomoc 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam kredyt ze stałym oprocentowaniem i jestem zadowolony z Wonga. Stabilność rat jest dla mnie kluczowa. Dzięki temu wiem dokładnie, ile będę musiał spłacać każdego miesiąca, co pozwala mi lepiej planować budżet. 

Edited by Wiel89

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stałe oprocentowanie jest bezpieczniejsze, zwłaszcza w niestabilnych czasach. Polecam. Unikasz ryzyka, że w przyszłości stopy procentowe pójdą w górę, co mogłoby zwiększyć Twoje miesięczne obciążenie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie warto ! Unikasz ryzyka podwyżek stóp procentowych . Stałe oprocentowanie daje Ci pewność , że Twoja rata nie wzrośnie co jest szczególnie ważne przy długoterminowych zobowiązaniach .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×