Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
W-Strzel_88

Kredyt gotówkowy bez BIK - Jakie są możliwości i warunki?

Recommended Posts

Kilka lat temu niestety popełniłem błedy finansowe które doprowadziły do wpisu w BIK. Teraz gdy moja sytuacja finansowa się ustabilizowala zastanawiam się nad wzieciem kredytu gotowkowego ale obawiam się że wpis w BIK może mi to uniemożliwić. Czy ktoś z was miał podobne doświadczenia ? Jakie są możliwości uzyskania kredytu gotówkowego bez BIK ?? Na co zwracać uwagę zeby uniknać niekorzystnych ofert ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są instytucje pozabankowe, które nie sprawdzają BIK, ale uważaj na wyższe koszty. Przed podjęciem decyzji dokładnie przeczytaj umowę, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, kilka lat temu brałem kredyt bez BIK w Smartpozyczka i byłem zadowlony, sprawdz ich ofertę, może mają jeszcze taką opcje 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz spróbować w mniejszych bankach lub u pożyczkodawców prywatnych. czasami oferują one bardziej elastyczne warunki ale zazwyczaj mają wyższe oprocentowanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opcje bez BIK są ale zawsze warto skonsultować się z doradcą finansowym ayb uniknać pułapek. Doradca pomoże Ci znalezc najbezpieczniejsze rozwiązanie 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×