Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
lepidolite

agencja marketingowa

Recommended Posts

Hej! Chcę polecić agencję marketingową, z jaką miałem przyjemność kooperować przez ostatnie kilka miesięcy – https://michumedia.pl/ . Zgłosiłem się do nich, bo potrzebowałem kompletnej strategii marketingowej dla mojej firmy, która trudni się sprzedażą internetową. Już od pierwszego kontaktu byłem pod wrażeniem ich profesjonalizmu oraz zaangażowania. Realizowali dla mnie kampanie reklamowe w social mediach, SEO a także mailingi. Wyniki przerosły moje oczekiwania – znacznie wzrosła liczba wyświetleń na stronie, jak i również współczynnik konwersji. Ponadto, zawsze mogłem liczyć na ich pomoc i szybki kontakt, jak pojawiły się pytania czy wątpliwości. Reasumując, agencja marketingowa Łódź to firma, jakiej można zaufać. 

Edited by szelek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami z agencją marketingową, z której usług korzystałem. Współpraca przebiegła sprawnie, a zespół był profesjonalny i kompetentny. Ustaliliśmy cele kampanii, które były realizowane zgodnie z planem. Warto zwrócić uwagę na jakość raportowania i elastyczność w dostosowywaniu strategii. Jeśli ktoś szuka agencji marketingowej, to warto rozważyć współpracę z nimi.

 

___________________
firma windykacyjna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wykorzystanie gadżetów reklamowych, które mogą być cenne dla zdrowia, jak maty antyzmęczeniowe do stania przy biurku, dostępne na https://bluecollection.gifts/pl/ to doskonały sposób na to, aby pokazać troskę o dobrostan pracowników i klientów, jednocześnie promując markę jako troszczącą się o dobre samopoczucie swoich użytkowników.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×