Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Recommended Posts

Witam. Nie sądziłam że kiedykolwiek będę to robić i prosić o pomoc,ale nie mam wyjścia. W skrócie. Jestem rozwódka,mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu wraz z synkiem. Od 1,5 miesiąca jestem na zasiłku dla bezrobotnych, szukam pracy, ale jest ciężko....były mąż zostawił mnie z długami,sprawa o majątek toczy się w sądzie...tylko że wyjechał za granicę i ślad po Nim zaginął. Potrzebuje pożyczyć 3000zl na 12miesiecy na bieżące opłaty, niestety w tym miejscu przerosły mnie wydatki. Nie mam od kogo pożyczyć, próbowałam przez internet pożyczek od prywatnych osób,ale większość to oszuści,nie mam koleżanek które też pożyczyły by mi taką kwotę. Mogę podać wszystko co chcecie,dowód,zdjęcia,możemy nawet porozmawiać przez telefon i opowiem o mojej sytuacji,bo na prawdę potrzebuje pożyczyć na opłaty i życie. Oddam,nie chce darowizny,chce oddać pieniądze tylko nie mam od kogo pożyczyć. Błagam o odzew. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×