Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
meghan64

Event pracowniczy

Recommended Posts

Wyjazd integracyjny to doskonała okazja do budowania silnych relacji i współpracy w zespole. Warto stworzyć sytuacje, w których uczestnicy będą musieli współpracować, rozwiązywać problemy i komunikować się efektywnie. To pomoże w budowaniu zaufania i więzi między nimi. Jakie macie pomysły na taki event? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze zaplanowany wyjazd integracyjny może również przyczynić się do rozwoju osobistego i zawodowego uczestników. Można zorganizować warsztaty i szkolenia dotyczące np. umiejętności komunikacyjnych, zarządzania stresem czy rozwiązywania konfliktów. To inwestycja w rozwój całego zespołu. Jakie wg Was są elementy udanego wyjazdu integracyjnego? W sieci znalazłam te porady - https://www.projektefektywny.pl/blog/10-elementow-udanego-wyjazdu-integracyjnego/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planując imprezę firmową, warto zwrócić uwagę na wyjątkową ofertę restauracji, którą znajdziecie na stronie https://naskrajnej.pl/imprezy-firmowe/ i warto tam zajrzeć. Nasza restauracja oferuje nie tylko wyśmienite menu, dostosowane do indywidualnych potrzeb, ale również eleganckie wnętrza, które stanowią idealne tło dla każdego rodzaju wydarzenia firmowego. Profesjonalna obsługa gwarantuje, że każdy detal zostanie dopracowany, a goście będą zachwyceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imprezy firmowe to chwile, gdy pracownicy mają okazję oderwać się od biurowej rutyny i poznać swoich kolegów z pracy w innym świetle. Niestety, nie zawsze jest to światło korzystne. Niektórzy wykorzystują tę okazję, aby całkowicie zwolnić hamulce i zachowywać się w sposób, który w normalnych okolicznościach byłby absolutnie nieakceptowalny. Czy spotkaliście się z taką sytuacją w prawdziwym życiu? W sieci znalazłam artykuł na ten temat - https://www.krosnocity.pl/index.php/kiosk/to-i-owo/spoleczenstwo/item/25141-**-drugs-and-rock-roll-czyli-dzikie-oblicze-imprez-firmowych.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Organizacja eventów pracowniczych to też bardzo ważna kwestia, jeśli chodzi o motywację pracowników. Całkiem sporo właścicieli firm z tego korzysta i coś takiego działa również w branży hotelarskiej. A jeśli już mowa o motywacji pracowników w tej branży, to przeczytajcie więcej na stronie https://horecaline.pl/jak-motywowac-pracownikow-branzy-hotelarskiej/hotele/ .

Edited by oli9944

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy zastanawialiście się nad czymś hiszpańskim? Jeśli jesteście ciekawi, jakie jedzenie hiszpańskie warto zamówić z cateringiem, przeczytajcie artykuł pod linkiem https://la-iberica.pl/jakie-jedzenie-hiszpanskie-warto-zamowic-z-cateringiem/, gdzie autor opisuje między innymi przekąski Tapas, a także Churros. Pozdrawiam i życzę smacznego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Staram się korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu oraz pieniędzy. Od wielu lat organizuje różne eventy i wiem jak ważna jest współpraca ze sprawdzonymi dostawcami, dlatego polecam Wam czerwony chodnik oraz inne wykładziny eventowe z oferty tej hurtowni internetowej. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym zorganizować fluo party, ale nie jestem pewien, czy warto. Czy ktoś może mi opowiedzieć więcej na temat tego typu imprez? Jakie atrakcje można zapewnić, jakie są koszty organizacji i czy jest szansa, że goście się dobrze bawią? Zależy mi na opinii osób, które miały styczność z fluo party. Z góry dziękuję za podzielenie się doświadczeniami!

___________________________

fluo party

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli poszukujecie atrakcji na tego typu imprezę, to warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://www.tomaszjusza.com/oferta/iluzjonista-impreza-firmowa/ . Jest tam ciekawa propozycja. Warto zdecydować się na iluzjonistę, ponieważ dzięki temu taki event będzie niezapomniany. Mnóstwo magii, uśmiechu i przede wszystkim dobrej zabawy. Myślę, że warto sobie poczytać na ten temat i podjąć właściwą decyzję. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Organizacja takiego eventu jest naprawdę sporym przedsięwzięciem i wymaga poświęcenia na to środków oraz czasu, na co nie każdy może sobie pozwolić. Warto zatem wiedzieć, że na rynku działa wiele firm, które mogą wziąć na siebie przygotowanie takiej konferencji, zlotu czy pikniku firmowego. Tutaj przykładem może być https://eventify.group/ choć są także inne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Współczesne imprezy firmowe nie muszą być już standardowe i nudne. Dzięki odpowiedniej atrakcji, takiej jak iluzjonista, można stworzyć wyjątkową atmosferę, która będzie zapamiętana na długo. Iluzjonista potrafi nie tylko zachwycić widzów swoimi sztuczkami, ale także stworzyć niesamowitą atmosferę, która zachęca do zabawy i integracji. Jego występ może być sposobem na oderwanie się od codzienności i pozytywne doświadczenie dla wszystkich obecnych. Tutaj https://www.tomaszjusza.com/iluzjonista-gdansk/ macie namiar na iluzjonistę, który od lat działa na rynku i ma dobre opinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Twórz atmosferę, w której wszyscy czują się komfortowo i mile widziani. Wspieraj aktywnie integrację nowych członków zespołu. Zadbaj o to, by uczestnicy mogli zabrać ze sobą pamiątki z imprezy, takie jak zdjęcia grupowe, drobne upominki czy wspólne wspomnienia. Staraj się organizować imprezy, które będą wyjątkowe i zapadną w pamięć uczestników. Może to być wyjście na wspólny koncert, wyprawa na paintball, a nawet wspólny wyjazd na narty. Bądź elastyczny i otwarty na sugestie uczestników. Każdy ma inne preferencje i pomysły na dobrą zabawę, dlatego warto uwzględniać różnorodne opinie. Pamiętaj, że impreza integracyjna to nie tylko świetna zabawa, ale również okazja do budowania silnej społeczności w zespole oraz poprawy efektywności pracy.  https://www.ateam-event.pl/imprezy-integracyjne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interaktywne pokazy iluzji są szczególnie popularne na firmowych imprezach. Iluzjonista angażuje publiczność, zapraszając do udziału w sztuczkach, co sprawia, że występ staje się bardziej osobisty i angażujący. Taka forma rozrywki z pewnością przypadnie do gustu wszystkim uczestnikom, niezależnie od ich wieku czy stanowiska. Tutaj https://www.tomaszjusza.com/iluzjonista-warszawa/ możecie dowiedzieć się więcej na ten temat. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

×