Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Recommended Posts

Niekiedy najlepszym rozwiązaniem może okazać się terapia rodzin Kraków. Warto poczytać na ten temat więcej i w razie czego się zdecydować, ponieważ rezultaty mogą okazać się świetne, tym bardziej ze zwlekanie w takiej sytuacji jedynie ją pogarsza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli ty lub twoi bliscy mają problemy z jakimikolwiek uzależnieniami to wykorzystaj wiedzę i doświadczenie tej kliniki https://vita-nova.pl/terapia-weekendowa/ Mają świetne terapie i specjalistów a ośrodek mieści się na obrzeżach stolicy w urokliwym miejscu. U nich podejmiesz walkę z uzależnieniami chemicznymi, behawioralnymi czy emocjonalnymi. Na pewno jest to właściwy wybór.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Psycholog może zapewnić wsparcie emocjonalne, pomóc w radzeniu sobie z trudnościami życiowymi, rozwijać umiejętności radzenia sobie i promować zdrowie psychiczne. Czasami konieczna jest jednak psychoterapia, która może dostarczyć klientowi bezpiecznej przestrzeni do eksploracji i wzrostu osobistego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałabym się podzielić z Wami pewnymi wyzwaniami, które ostatnio przyszły na moją drogę. W ciągu ostatnich kilku tygodni skończył się mój długoletni związek, a także zostałam zwolniona z pracy. To było dla mnie bardzo trudne doświadczenie. Zdecydowałam, że jestem gotowa na pomoc i postanowiłam poszukać wsparcia  psychoterapia poznań. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tym zakresie i może polecić mi jakiegoś specjalistę w okolicy? Bardzo Was proszę o wszelkie rady i wskazówki. Dziękuję z góry i życzę Wam wszystkim dobrego dnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×