Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ty lub twoi bliscy mają problemy z jakimikolwiek uzależnieniami to wykorzystaj wiedzę i doświadczenie tej kliniki https://vita-nova.pl/terapia-weekendowa/ Mają świetne terapie i specjalistów a ośrodek mieści się na obrzeżach stolicy w urokliwym miejscu. U nich podejmiesz walkę z uzależnieniami chemicznymi, behawioralnymi czy emocjonalnymi. Na pewno jest to właściwy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psycholog może zapewnić wsparcie emocjonalne, pomóc w radzeniu sobie z trudnościami życiowymi, rozwijać umiejętności radzenia sobie i promować zdrowie psychiczne. Czasami konieczna jest jednak psychoterapia, która może dostarczyć klientowi bezpiecznej przestrzeni do eksploracji i wzrostu osobistego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym się podzielić z Wami pewnymi wyzwaniami, które ostatnio przyszły na moją drogę. W ciągu ostatnich kilku tygodni skończył się mój długoletni związek, a także zostałam zwolniona z pracy. To było dla mnie bardzo trudne doświadczenie. Zdecydowałam, że jestem gotowa na pomoc i postanowiłam poszukać wsparcia  psychoterapia poznań. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tym zakresie i może polecić mi jakiegoś specjalistę w okolicy? Bardzo Was proszę o wszelkie rady i wskazówki. Dziękuję z góry i życzę Wam wszystkim dobrego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei znalazłem ciekawego specjalistę w Rzeszowie. Kliknijcie i sprawdźcie sami https://www.psychoterapia-wolski.pl/. Ma świetną ofertę. Czytałem opinie i nie udało mi się znaleźć nic negatywnego. Same pozytywy. Jak ktoś szuka psychologa w Rzeszowie to moim zdaniem powinien się zapoznać z tą ofertą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowie psychiczne to kluczowy element pełnego dobrostanu. PZU Zdrowie - https://zdrowie.pzu.pl/ stawia na kompleksową opiekę, obejmującą również wsparcie psychologiczne. Ich placówki, rozsiane po całej Polsce, oferują wizyty standardowe w gabinecie oraz usługi telemeydczne. Dzięki ich aplikacji lub rejestracji telefonicznej możesz umówić się na wizytę z renomowanym psychologiem w dogodny sposób. Nie można bagatelizować swojego zdrowia psychicznego, tylko trzeba szukać wsparcia i to jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że poszukujecie dla siebie odpowiedniej pomocy lub dla swoich bliskich, jeśli pojawiają się jakieś problemy. Im szybciej znajdziemy pomoc, tym większe szanse na to, że leczenie da odpowiednie skutki. Możecie sprawdzić taką opcję, jak indywidualna psychoterapia kraków . W takim miejscu znajdziecie właściwą pomoc w leczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×