Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
youngbambi

Beton architektoniczny jako innowacyjny materiał budowlany

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zainteresowany zastosowaniem betonu architektonicznego w moim projekcie budowlanym, ale nie wiem wiele na temat tego materiału. Chciałbym dowiedzieć się, jakie są jego zalety, jakie formy i kształty można z niego wytwarzać, jakie są dostępne kolory i faktury. Znalazłem ciekawy artykuł na stronie https://www.vhct.pl/beton-architektoniczny/ , który przedstawia różne rodzaje betonów architektonicznych i ich zastosowanie. Czy ktoś z was miał już doświadczenie z betonem architektonicznym i mógłby się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Czy może znacie inne strony, gdzie mogę znaleźć więcej informacji na temat betonu architektonicznego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tzw. beton towarowy to ma on wiele zalet. Przede wszystkim jest on najczęściej dostarczany na miejsce budowy gotowy do użycia, co pozwala zaoszczędzić czas i koszty związane z przygotowaniem betonu na budowie. Dodatkowo, dzięki precyzyjnemu dawkowaniu składników w betoniarni, beton towarowy cechuje się wysoką jakością. Poza tym taki beton można zamówić w różnych ilościach i proporcjach, w zależności od potrzeb projektu budowlanego. Sam ostatnio zainteresowałem się tym tematem, ponieważ potrzebuję zamówić taki beton. Wiecie może, gdzie mógłbym to zrobić? Samemu udało mi się znaleźć ofertę betoniarni w Kraśniku - https://grupapbi.eu/beton-towarowy. Czy ktoś z was może już kiedyś zamawiał od nich beton? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×