Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
KarolM

Sprawa rozwodowa i podział majątku - Trójmiasto

Recommended Posts

Potrzebuję pomocy mecenasa w sprawie rozwodowej i podziału majątku, mieszkam w Gdańsku także najlepiej jeśli będzie to kancelaria z tych rejonów. Mogę liczyć na Waszą pomoc przede wszystkim jeśli chodzi o Wasze doświadczenia, bo tutaj nie chcę popełnić żadnych błędów. Jednocześnie licząc na konkretne wsparcie, pozdrawiam!

Edited by KarolM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogę zdecydowanie polecić mecenasa Mindykowskiego ze względu na profesjonalizm, doświadczenie i wiele wygranych spraw w tym zakresie na koncie. Dlatego warto się skontaktować, prowadzi kancelarię w Gdańsku ale działa na terenie całego trójmiasta. Warto się skontaktować i przemyśleć podjęcie odpowiednich kroków, bo kluczowe jest to aby udało Ci się uzyskać to czego oczekiwałaś bez przeciągania sprawy latami także w zakresie podziału majątku. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak najbardziej mogę się zgodzić, jeśli chodzi o sprawy rozwodowe i rodzinne to zajrzyj na https://www.mindykowski.pl/ gdzie znajdziesz informacje kontaktowe, aby umówić się na spotkanie. Wtedy będziesz mógł po prostu upewnić się czy to na pewno będzie kancelaria na którą możesz postawić i jej zaufać, aby zawalczyć o opiekę nad dziećmi i też jak najlepsze warunki podziału majątku. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak w przypadku kiedy posiadaliście wspólną nieruchomość to na pewno będzie potrzebna pomoc prawna, żeby odpowiednio podzielić cały majątek i zobowiązania kredytowe. Nie zapominając też o alimentach na dziecko, ja uważam że tutaj może pomóc Pan mecenas Mindykowski bo to właśnie on zajmował sie sprawą mojej siostry z byłym mężem. Poszło to u niej bardzo sprawnie i była zadowolona jak przebiegła cała sprawa któa też od strony podziału majątku została załatwiona bardzo jasno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak piszą poprzednicy, na pewno tutaj warto abyś skorzystała z pomocy cenionej kancelarii abyście się dobrze przygotowali i niczego nie pominęli wtedy sprawa na pewno pójdzie pomyślnie. Jeśli małżeństwo nie przetrwało próby czasu to po prostu trzeba się z tym jak najszybciej uporać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×