Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
foczka

Zakup nowego auta

Recommended Posts

Czy Waszym zdaniem cena nissana leaf'a jest przystępna https://impwar.pl/nowe/10/leaf? Samochody elektryczne coraz częściej pojawiają się na naszych drogach. Przekonują ciszą, dynamiką i bezemisyjną jazdą. Ponadto, rusza program "Mój elektryk", co pozwoli na nabywanie ich na znacznie atrakcyjniejszych warunkach. Przewidywana jest możliwość dofinansowania zakupu i leasingu nowych pojazdów zeroemisyjnych. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dzisiejszych czasach tylko samochody nowe mają przyszłość. Wszystko za sprawą rozwoju technologicznego jaki ma wpływ na komfort jazdy i bezpieczeństwo. Wystarczy spojrzeć na najnowsze modele jakie wyposażenie oferują. Oczywiście jest to kwestia indywidualna czy będziemy wybierać topowy model. Natomiast trzeba rozważyć zakup korzystający z możliwości finansowania. Świetnie prezentuje się pod tym kątem oferta Nissana - https://www.nissanfinance.pl/kredyt-50/50%2C5-procent Do tego możemy wybrać w pakiecie ubezpieczenie przystosowane do naszych potrzeb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdy nadal jesteśmy w tematyce motoryzacji to zastanawiam się nad tym czy mieliście kiedyś okazję by wynająć właśnie jakiś pojazd na więcej osób. Mi udało się natrafić na wpis https://www.proxima.waw.pl/auta-brygadowe-7-i-9-osobowe-brygadwki-doka i uważam, że jak najbardziej właśnie taka oferta wydaje się być bardzo ciekawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja od siebie proponuję namiary na sprawdzoną pomoc drogową. Może to być na przykład pomoc drogowa i holowanie Tychy Darkam: http://pomocdrogowa.tychy.pl/ . W razie awarii samochodu polecam się kontaktować bezpośrednio z nimi. Ostatnio korzystałam z ich usług i byłam naprawdę bardzo zadowolona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zakupisz samochód to warto zrobić przegląd i wymienić opony czy felgi. Możesz to zrobić osobiście w tej firmie autoopony.com lub zamówić to co się spodoba w ich sklepie drogą online. Na pewno dostaniesz u nich to czego potrzebuje twój samochód. Idealne miejsce na tego typu zakupy więc wykorzystaj ich możliwości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×