Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Mamazdziećmi

matce w potrzebie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mamazdziećmi

Wiem serdecznie. Jestem w bardzo trudnej sytuacji materialno zyciowej. Mam dwoje dzieci, trzecie w drodze.Pilnie potrzebuję pożyczki na remont, bądź wynajem mieszkania. W mieszkaniu, które obecnie wynajmujemy nie ma warunków do życia. Nikt nie chce nam pomóc. Mops chce mi odebrać dzieci z powodu warunków. Mieszkania sa bardzo drogie. Obecnie moje dochody to: 1398zl/msc, które otrzymuje na dzieci. Bede również wnosić sprawę o alimenty, ale zanim je otrzymam nie stac mnie na stworzenie warunków dla rodziny. Po porodzie moja sytuacja finansowa powinna się poprawic. Wtedy bede mogla odlozyc na czynsz za mieszkanie.Potrzebuje tak do 7000zl,żebym mogła stanac na nogi. Do czasu porodu i otrzymania alimentów. Chciałbym wynająć mieszkanie i dopłacić je z gory za conajmniej 4-5 msc. Tak by w tym czasie odłożyć na kolejne oplaty.Bardzo proszę mi pomoc. Splace pożyczkę najwyższej jak bede tylko mogla.Proszę również o wyrozumiałość i zrozumienie mojej sytuacji. Nie wyobrażam sobie życia bez moich dzieci. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×