Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Karolina

Proszę o pomoc finansową na spłatę zobowiązań kredytowych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina

Drodzy,

Zacznę od początku . W wieku 19 lat ( ku ukończenia szkoły średniej przede mną matura i dyplom ) Tata traci pracę ( jedyny żywiciel rodziny ) hipoteka opłaty na karku . Miesiąc przed maturą zamiast się uczyć pracuje w polu aby nie zabrali nam domu i aby zapłaci raty . Gdy miałam 24 lata zliwkidowali zakład pracy w którym tata pracował ( długo nie myśląc zaciągnęłam kredyt na częściową spłatę hipoteki rodziców ) . I tak zaczęłam wpadać w pętlę zadłużenia biorąc kredyt żeby spłacić kredyt. Dziś niestety jestem w sytuacji gdzie straciłam pracę i nie mogę znaleźć na chwilę obecną żadnej innej gdyż brakuje miejsc pracy . Nie mam nikogo w swoim otoczeniu kto mógłby mi pomóc . Na dzień dzisiejszy moje zadłużenie wynosi ok 95 tys zł . Nie proszę o wiele , proszę o jakąkolwiek pomoc finansową abym mogła choć trochę coś spłacić ( do tej pory nie mam żadnych opóźnień w spłacie gdyż starałam się nadplacic kredyty) .

Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc . Bardzo proszę o wyrozumiałość i zrozumienie, zrobiłam największy błąd wpadając w taka pętlę zadłużenia .

Jeśli ktokolwiek chciałby mi bezinteresownie pomoc proszę o kontakt na email kara_133@vp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś zdesperowana, to poszukaj jakiejś dodatkowej pracy. Teraz można znaleźć wiele ofert o pracę zdalną. Może zainteresuje Cię to ogłoszenie https://lifestyleinfo.pl/ogloszenia-praca-f20/copywriter-poszukiwany-funkymedia-lodz-t3808.html . Szukają copywritera. Doświadczenie nie jest wymagane, a szybko można dorobić do pensji. Sprawdź, może akurat się uda i dostaniesz tę pracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×