Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
rysunkowiec

Wsparcie na pomagam.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Potrzebujemy waszego wsparcia. Mówię to w imieniu mnie, żony i dwójki dzieci. Potrzebujemy wsparcia internautów.
 
Opiszę w skrócie o co chodzi. Młodszy syn Fabian ma 3 lata, choruje od dziecka na kraniosynostozę (przedwczesne zarośnięcie szwów czaszkowych). Regularnie co kilka miesięcy musimy jechać z jednego końca Polski na drugi do lekarza który się w tym specjalizuje. Są to dla nas potężne koszty, zwłaszcza że w pierwszym dniu mamy wizytę u lekarza, w kolejnym dniu rehabilitanta, a w jeszcze kolejnym fizjoterapeute. Łącznie 3 dni noclegu + 3 lekarzy i wszyscy prywatnie. 
 
Jak wygląda sytuacja u nas? Mieliśmy swego czasu mieszkanie własnościowe (ze spółdzielni) po zmarłych dziadkach małżonki. Nie spodziewaliśmy się jednak, że te mieszkanie będzie zadłużone. Musieliśmy je sprzedać jak najszybciej, bo komornicy zjedliby nas od środka. Spłacamy do tej pory jeszcze te zadłużenia, musieliśmy się przeprowadzić do moich rodziców na wieś. Mieszkają jeszcze z nami dziadkowie moi co za tym idzie? Mamy jeden pokój 4x4 z dostępem do łazienki, kuchni i toalety. Nie mamy żadnej prywatności.
 
Więć proszę Ciebie... o wsparcie. Udostępniłbyś naszą zrzutkę? Nie wiem czy coś mam Ci zaproponować w zamian... nie mam pojęcia. Pieniążki z zrzutki będą przeznaczone na nadbudowanie mieszkania z oddzielnym wejściem. Będzie tam mnóstwo przestrzeni dla dzieci i będziemy mogli żyć w spokoju w swoim trybie. 
 
Tu jest link do zrzutki:
 
Jeszcze raz proszę. Wierzę, że z twoimi zasięgami... nasz cel się ziści i w końcu będziemy mogli usiąść na swoim... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×