Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Mateusz

Jak spłacić kredyty frankowe?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz

Pomimo zapewnień banków okazało, się że kurs franka szwajcarskiego nie jest stabilny, a wykazuje tendencje do nieustannego wzrostu wobec wszystkich walut. 
Dzisiaj przeważająca część frankowiczów czuje się oszukana i boryka się ze spłatą rosnących rat kredytu, co nierzadko również przysparza poważnych problemów finansowych.

Masz kredyt indeksowany i denominowany do waluty obcej?
Borykasz się z problemami związanymi z ich spłatą? 


Masz kredyt we frankach szwajcarskich zaciągnięty w latach 2005 - 2008 lub spłaciłeś go w okresie 2010-2020?

Pisz na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno czytałam kredyty we frankach wyroki i jak się okazuje jest sporo grono osób, którym udało się wywalczyć niższą ratę. Więc może właśnie to jest metoda - pójście do sądu. Banki nie były wówczas szczerze z klientami, kiedy udzielały kredytów hipotecznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto skonsultować się z prawnikiem, z firmami, które specjalizują się w takich sprawach. Jeżeli macie kredyt we frankach to na pewno słyszeliście o sprawie wygranej z bankiem i to otworzyło coraz więcej furtek, wiele osób próbuje dochodzić swoich praw przed sądem. Na stronie https://lexperiens.pl/specjalizacje/kredyty-frankowe/ widziałam tego typu pomoc. Ta kancelaria prawna kompleksowo zajmie się dla was prowadzeniem takiej sprawy. Warto próbować odfrankowić kredyt, albo i nawet anulować umowę.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianz

Jeśli ktoś szuka pomocy z kredytem we frankach to polecam kancelarię, która zajmuje się tym tematem. Od niedawna korzystam z ich pomocy i mogę śmiało polecić. Kontakt do nich: https://pzadwokaci.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że teraz się o tym tyle mówi, my na początku nie mogliśmy znaleźć nikogo do pomocy, większość udało nam się spłacić, ale było to wycieńczające. W końcu, w zeszłym roku znaleźliśmy dobrego adwokata, który pomógł nam w walce z bankiem, bo inaczej nazwać się tego nie da. Skorzystaliśmy z usług specjalisty,  Adwokata Łukasza Pyrka https://adwokatpyrk.pl/adwokat-lukasz-pyrk  który ma swoją kancelarię w Bytomiu. On zna się na sprawach przeciwko bankom, nasza poprowadził bardzo rzetelnie. Wykonał kawał dobrej roboty, śmiało mogę powiedzieć, że jest skuteczny. 

Edytowane przez trym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×