Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie z pewnością jest oklepane i raczej odpowiedzi będzie brak. Ale napiszę.
Jesteśmy rodziną 2 córki 15 i 17 lat oraz ja moja żona i mamy jeszcze 90 letnią mame która z nami mieszka. . Niestety 3 lata temu córka 15 letnia miała wypadek na treningu wiązadła krzyżowe jej poszły. U lekarza powiedzieli ze na kasę chorych to do roku się czeka na operację a miała przykurcz kolana. Więc zalatwilismy operacje prywatnie. Po miesiącu już miała operację okazało się że oprócz wiązadeł musieli wstawić w kolano 3 inplanty i tak operacja 12000 zł rezonans oraz wizyty prywatne i rehabilitacja kolejne 13000zl. Razem 25000zl.(mamy na wszystko dokumenty i rachunki) (oszkodowania dostaliśmy 500zl) pracuje tylko ja żona zajmuje się mamą dostaje tylko 620zł.
I od tego zaczęły się długi. córki uczą się w  w ogólniaku i dobrze się czują w tym mieście i dobrze się uczą. 
Że szliśmy z domu na mniejsze mieszkanie aby ciąć koszty ale spirala finansową nas niszczy. I mam już ostatni termin na spłatę wierzytelności.
Ja  w przyszłym miesiącu chcę wyjechać do Norwegii zarobić w końcu córki z pewnością będą chciały na studia iść. Wiec wyjścia nie mam. 
Mam nadzieję że ktoś przeczyta tą wiadomość 
Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×