Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Zosia

Trudna sytuacja.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zosia

Witam, pilnie potrzebuje pomocy. 

Jestem młodą mamą, mam niespełna 21 lat i dziecko w wieku 10 miesięcy. Mieszkam z mamą, która jest niepełnosprawna. Mama jest niezdolna do pracy, a ja tydzień przed terminem porodu zostałam zwolniona, pracowałam na umowę zlecenie. 

Jedyny dochód, jaki aktualnie posiadam to 500+, które musi starczyć na wszelkie potrzebne rzeczy, niezbędne dla dziecka. Dwa lata temu wzięłam kredyt oraz pożyczkę aby pomóc mamie w ciężkiej sytuacji. Niestety do tej pory nic nie zostało spłacone, ciągle brakuje. A wszystko, dlatego też mam długi wśród ludzi. Lekarstwa mamy są bardzo drogie i tak nie bierze wszystkich, których musi. Rachunki staram się opłacać na bieżąco ale dwa razy już chcieli odciąć nam prąd. Mama dostaje marne grosze z zasiłku, różne instytucje starają się pomagać, jak mogą chociaż z marnym skutkiem. 

Wszystko co napisałam mam udokumentowane. Na chwilę obecną ciagna się sprawy sądowe, związane z pożyczką oraz komornik. 

Wszelkie problemy, których jest masa nie dają mi spokojnie żyć. Nie mam życia przez narastające problemy. Wstydzę się już prosić o jakakolwiek pomoc ale niestety sprawy zaszły zbyt daleko. 

Wszystko szczegółowo mogę opisać ale nie na forum. Pilnie potrzebuję, kogoś kto nam pomoże. Sama nie dam już rady. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×