Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Apple

PayU - Raty 0% - wniosek online - odrzucenie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Mam pytanie, czy ktoś orientuję się jak najkorzytniej wypełnić wniosek o raty 0% za pośrednictwem PayU.

 

Wypełniłem poprawnie wniosek, na podstawie działalności gospodarczej i został odrzucony.

Czy orientuje się ktoś czy lepiej złożyć taki wniosek na osobę prywatną i poźniej poprosić o zmianę paragonu na FV ?

Jakie podać wartości we wniosku aby algorytm to przepuścił - niestety po wypełnieniu wniosku poprawnie został od odrzucony. Zakup na Allegro na kwotę około 5000 zł.

Wniosek trafił do Alior Banku.

 

Dodatkowo mam pytanie jak uzyskać informację od banku, na jakiej podstawie odrzucili wniosek i do jakich organów (BIK,itd,) składali zapytanie odnośnie mojej osoby ?

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez Apple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W praktyce wygląda to tak że taka zgoda  do 15 minut jest weryfikowana automatycznie. W BIK trzeba być bo jak się w ogóle nie jest to tez nic na raty nie sprzedadzą. A jak sie juz jest w BIK to scoring musi być jak przynajmniej na poziomie dobry. U ciebie odrzucono chociaż masz firmę... zadzwoń do Aliora albo najlepiej idź osobiście i zapytaj czy dostałbyś kredyt 5000 zł na firmę którą prowadzisz od takiego i takiego czasu i Twój dochód miesięczny wynosi tyle a tyle. Jeżeli powiedzą ci że tak bez odpytywania BIK to znaczy że w BIKu masz coś nie halo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×