Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
amesavv

urządzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, poszukuję firmy godnej polecenia ze sprzętem do obróbki termicznej, piece, rożen, grille. Szukam czegoś naprawdę dobrego, bo mój ostatni producent, który dostarczał do mojej firmy tego typu sprzęt, nie sprostał moim wymaganiom. Może mi coś poradzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.11.2018 o 09:12, amesavv napisał:

Cześć, poszukuję firmy godnej polecenia ze sprzętem do obróbki termicznej, piece, rożen, grille. Szukam czegoś naprawdę dobrego, bo mój ostatni producent, który dostarczał do mojej firmy tego typu sprzęt, nie sprostał moim wymaganiom. Może mi coś poradzicie?

Cześć, poszukuję firmy godnej polecenia ze sprzętem do obróbki termicznej, piece, rożen, grille Cześć, poszukuję firmy godnej polecenia ze sprzętem do obróbki termicznej, piece, rożen, grille.  http://restoquality.pl/obrobka-termiczna/rozen-elektryczny-gazowy Szukam czegoś naprawdę dobrego, bo mój ostatni producent, który dostarczał do mojej firmy tego typu sprzęt, nie sprostał moim wymaganiom. Może mi coś poradzicie?

Edytowane przez amesavv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do urządzeń związanych z obróbką drewna polecam świetne produkty u producenta na http://www.leitz.pl/oferta.html . Wiele osób szuka teraz producentów, bo od takich zawsze sprawdzone i realistyczne ceny i jakość. Akurat wiele osób teraz wykonuje ciekawe propozycje z drewna i są to produkty na chodzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×