Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
pozyczkowy

dochodzenie odszkodowań

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Miałem już chwilę temu wypadek samochodowy, zaniżyli mi bardzo odszkodowanie, myślałem by udać się do profesjonalnej firmy, która pomoże postarać mi się o większe. Myślicie, że warto? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jak najbardziej polecam ci skorzystanie z pomocy specjalisty który posiada nie tylko specjalistyczną wiedzę ale i doświadczenie w tego typu sprawach.  Ja bardzo zadowolona byłam z pomocy jaką uzyskałam w https://auxilia.pl/oddzial-malopolski/  . Posiadają doświadczenie,wykwalifikowanych pracowników i wielu zadowolonych klientów którym pomogli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet po wypadku w UK można walczyć o większe odszkodowanie. Tutaj https://insito-odszkodowania.uk/ jest namiar na kancelarię, która specjalizuje się w tego typu sprawach. Niewątpliwe warto udać się po pomoc do profesjonalistów, bo samemu w obcym państwie trudno cokolwiek zdziałać. Przede wszystkim uważam, że nie należy się poddawać. Trzeba walczyć o swoje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy uzyskiwanie odszkodowania jest procesem trudnym i musimy mieć pomocy prawnika? Obecnie stoję przed dylematem, czy zlecić prowadzenie sprawy odszkodowawczej prawnikowi czy spróbować samodzielnie.

 

--------------------------------------------------------------

odszkodowania medyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×