Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
kredytomania1

NA DOM

Recommended Posts

Aby dopasować projekt pod względem optymalnego metrażu, najlepiej wykonać proste obliczenie, przydzielając każdemu z domowników jakąś orientacyjną powierzchnię, a następnie dodać do niej powierzchnię pomieszczeń użytkowanych wspólnie, takich jak pokój dzienny, kuchnia, jadalnia, łazienka oraz pomieszczenia pomocnicze. Jeśli nie wiecie jaki projekt domu wybrać skorzystajcie z tych gotowych realizacji https://studiokrajobrazy.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie, budowa domu to faktycznie bardzo ważne i pracochłonne przedsięwzięcie. Warto więc wszystko odpowiednio przemyśleć i zaplanować, aby nie ponosić później dodatkowych kosztów, czy nie dokładać sobie pracy. Ja prowadzę swoją firmę i budowlaną i wiem jak ważne są różne komponenty, które później tworzą spójną całość. Sam planuję zamówić wkręty nierdzewne z tej firmy http://inoxa.pl/elementy-zlaczne-nierdzewne-i-kwasoodporne/wkrety-do-metalu , ponieważ znajomy mi ich polecił. Poprzednia firma z której zamawiałem, niestety zawiodła moje zaufanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdy mówimy o samej budowie domu czy o każdej innej budowie to ja również jestem zdania, ze bardzo istotną kwestią jest to aby właśnie wiedzieć dokładnie jakie oznakowanie w takiej sytuacji warto zastosować. Zachęcam was do sprawdzenia znaków na budowę https://znaki-bhp.pl/pl/c/Teren-budowy/1032 i jestem zdania, że każdy z was znajdzie tam na pewno coś właściwego dla siebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×